Останні новини про ставки на StarCraft II

Новини

2022-09-15

TeamLiquid StarLeague9

Змагання TeamLiquid StarLeague9 для StarCraft II було оголошено в червні 2022 року. Ці події розпочнуться 29 липня і триватимуть до 4 вересня. Вони відбуватимуться онлайн та офлайн за адресою Команда Рідинанавчальний заклад. Після початкового онлайн-турніру 12 найкращих учасників буде доставлено до Нідерландів для участі офлайн у тренувальному центрі Team Liquid.

Останні новини про ставки на StarCraft II

StarLeague9 має подвійне вибування з 32 гравцями. Матчі Bo3 відбуватимуться в раундах 1 і 2 сетки переможців, чвертьфіналах переможців і раундах сетки переможців з 1 по 5. Матчі Bo5 граються в півфіналі переможця, чвертьфіналі переможених і півфіналі переможених.

Матчі Bo7 будуть зіграні у фіналі переможців і фіналі переможених. Подібним чином буде зіграно гранд-фінал Bo7, де переможець сетки переможців розпочне з перевагою 1-0. Команди змагатимуться за призовий фонд у 40 000 доларів США, а переможці отримають 14 000 доларів США. Любителі StarCraft можуть знайти турнірні коефіцієнти за адресою популярні онлайн-сайти ставок на кіберспорт.

Global StarCraft II League Season 3: Code S 2022

Версія гри Legacy of the Void буде представлена на офлайн-події в Південній Кореї. Команди змагатимуться за призовий фонд у 123 000 доларів США, а переможці отримають додому 30 000 доларів США. У той час як команди, які посіли третє та четверте місця, отримають по 9 000 доларів США, а команди, які посіли другі місця, отримають 12 000 доларів США. Змагання триватимуть з 22 серпня по 13 жовтня.

Усі ігри у форматі подвійного турніру групового етапу 1 є змаганнями Bo3. Два найкращі гравці з кожної групи отримають право на груповий етап 2, який є матчем Round Robin Bo3. Кращий гравець кожної групи виходить до півфіналу плей-офф. Учасники кожної групи, які посіли друге та третє місця, виходять до 1/8 фіналу.

Загальна різниця в матчі, різниця в грі та особисті зустрічі використовуються для вирішення нічиї. Якщо нічия все одно буде рівною, буде враховано загальну кількість перемог учасників у Матчах та їхню різницю на картах учасників із нічийним результатом. Матч на нічию та підкидання монети є єдиними способами розірвати нічию.

2022 GSL Super Tournament 2 визначить півфіналістів. Майбутній ESL Pro Tour 2022–2023 Masters Atlanta розсіює шість найкращих учасників. Переможець заходу отримує гарантоване місце на IEM Katowice 2023.

Як робити ставки на майбутні події StarCraft2

Типова гра-переможець є найпопулярнішим видом Ставки на StarCraft 2 можливості, які можна знайти на сайтах ставок на кіберспорт. Ідея настільки ж проста, як і здається. Гравці обирають учасника, який, на їхню думку, переможе. Якщо хтось новачок, він повинен дотримуватися цього методу, оскільки він найпростіший, доки він не зрозуміє, як працює все інше.

Правильний рахунок

Найпопулярніші букмекерські сайти StarCraft 2 надають ставки на точні результати для кращих матчів. Ці ставки несуть значний ризик, але мають хороші виплати. Однак, оскільки учасники ставок повинні правильно передбачити точний рахунок конкретного матчу, їм не слід робити на них великі ставки.

Тотал карт більше/менше

Тотальні карти більше/менше є більш сприятливим стилем гравця, якщо ставки на правильний рахунок є для нього надто небезпечними. Для цих ставок окремим особам потрібно лише вгадати загальну кількість зіграних карт; а не прогнозувати остаточний рахунок. Конкурс завершується двома або трьома картами, і букмекери дадуть гравцям приблизну оцінку, скажімо, 3, де гравці можуть зробити прогноз більше 3 або менше 3.

Акумулятори

Starcraft 2 — це гра 1 на 1, що робить акумулятори фантастичним вибором для ставок із високим ризиком і високою винагородою. Ця ставка є чудовим вибором для гравців, які хочуть заробити гроші, роблячи ставки на StarCraft 2. Однак вам потрібно буде ознайомитись із тонкощами поточного конкурентного середовища за допомогою порад щодо ставок на кіберспорт, доступних в Інтернеті. Завдяки цим порадам гравці мають перевагу при ставках на SC2.

Оскільки кілька матчів доступні майже постійно, люди можуть швидко об’єднати кілька ставок, щоб досягти значного множника. Шанси на виграш квитка значно зменшуються з кожною наступною ставкою. На щастя, виграш у п’ятикратний акумулятор із хорошими коефіцієнтами буде вартий того.

Чому ставки на Starcraft2 популярні?

Основа привабливості StarCraft 2 полягає в елементах ігрового процесу. Гра є однією з найбільш конкурентоспроможних і рівних кіберспортивних ігор. RTS, яка започаткувала кіберспортивний рух і продовжує розвиватися сьогодні, навіть незважаючи на те, що кіберспортивна спільнота перемістила свою увагу на інші жанри, є королем усіх RTS-ігор.

Незважаючи на те, що змагання найвищого рівня можна знайти по всьому світу, у Південній Кореї гра є найпопулярнішою. StarCraft 2 добре відомий у спільноті ставок на кіберспорт і користується популярністю серед учасників ставок на кіберспорт.

Основна мета гри — побудувати базу з різними спорудами навколо хабів, що складаються з покладів корисних копалин і газу. Щоб витратитися на створення армійських військ і розробку більш складних об'єктів, що забезпечують доступ до більш потужних юнітів, гравці збирають мінерали і газ. 

Кінцева мета полягає в тому, щоб гравець використовував свої юніти, щоб знищити базу та юніти супротивника, захищаючись від того, щоб така ж доля трапилася з його стороною.

Останні новини

Останні новини ставок на NewBee
2022-09-22

Останні новини ставок на NewBee

Новини