Найновіший пакет спільноти PUBG

Новини

2022-09-08

PUBG є однією з найвідоміших ігор для ставок на кіберспорт на даний момент, і існує безліч сайтів ставок на кіберспорт, де гравці можуть робити ставки на гру. Те, що команда позаду PUBG Постійне внесення змін для покращення гри є однією з причин, чому вона отримала таку велику кількість прихильників.

Найновіший пакет спільноти PUBG

Якщо говорити про це, у PUBG є цікаві новини для гравців! Є новий Пакет громадської допомоги на шляху, і вся справа в системі проти чітів гри. Нещодавній перехід гри на безкоштовну гру викликав переполох у спільноті PUBG. Багато хто хвилюється, що безкоштовний вхід до гри призведе до збільшення кількості читерів. В останньому блозі на сайті Battlegrounds команда визнала, що гравці стикалися з «нечесними та незаконними методами в грі»

Зусилля PUBG Anti-Cheat Team

Команда PUBG Anti-Cheat працювала день і ніч, щоб гарантувати, що гра не стане жертвою чітерів. Після представлення античіт-рішення PUBG «Zakynthos» команда побачила значне покращення показників звичайних і рейтингових матчів, а команда Anti-Cheat забанила понад 200 000 облікових записів, позначених як шахрайські.

Zakynthos має кілька методів машинного навчання, які допомагають йому вдосконалюватися та покращувати виявлення шахраїв.

Незважаючи на невпинні зусилля PUBG покласти край шахрайству, команда, помітивши, що значна частина чітерів у рейтингових матчах використовує зламані облікові записи, відчула, що потрібно зробити більше.

Зараз команда впроваджує рішення для блокування зламаних облікових записів. Однак вони ще не поділилися прогресом у цьому питанні. Але враховуючи те, як швидко команда запроваджує зміни, щоб позбутися чітерів і зламаних облікових записів, гравці можуть бути впевнені, що незабаром щось буде оголошено.

PUBG також оголосила, що розглядає постійну заборону облікових записів і заборону апаратного забезпечення, щоб запобігти створенню однією особою кількох облікових записів на одному пристрої.

В останньому блозі PUBG згадала, що не може детально розповісти про свою «тактику» для зменшення шахрайства, оскільки шахраї можуть цим скористатися, але вони планують відмовитися від більшої кількості пакетів Community Care Packages.

Ставки на PUBG та Esports

Наразі PUBG є другою грою за продажами, продано понад 24 мільйони копій. На Twitch це друга за кількістю переглядів гра після League of Legends. Немає сумніву, що популярність гри продовжить зростати в онлайн-ландшафті ставок на кіберспорт. У травні 2017 року в грі відбулася перша онлайн-подія ставок, коли компанія, яка її організувала, зібрала понад 100 000 доларів США у вигляді пожертв.

Призовий фонд гри коливається від 30 000 до 200 000 доларів США, і, бачачи, як швидко зростає кількість нових гравців, у майбутньому призові фонди будуть ще більшими. Незважаючи на те, що PUBG є відносно новою у світі ставок онлайн, їй вдалося побудувати велику спільноту ставок.

Ставки на PUBG здаються складними на початку, але далі поради щодо ставок на кіберспорт і вислухати досвідчених спеціалістів може допомогти.

Одна з найважливіших порад щодо ставок на кіберспорт, яку слід пам’ятати, — це завжди знати, що відбувається в грі. Будьте в курсі останніх новин і шукайте букмекерські контори, які пропонують акції та бонуси, і ви завжди будете попереду гри.

Коли ви знаєте всі тонкощі гри, робити ставки стає набагато легше. Ставки на PUBG дають вам шанс виграти рідкісні скіни та моди. У грі є чотири типи ставок:

  • Джекпот - У цьому типі ставок гравці роблять ставку на джекпот, а переможець визначається шляхом випадкового обертання. Переможець отримує всю здобич.
  • Підкидання монет - Підкидання монети – це ставка один на один, де обидва гравці мають 50% шансів на перемогу.
  • Рулетка PUBG - Рулетка PUBG — це те ж саме, що й традиційна рулетка, де гравці виграють залежно від того, у який колір або пронумерований відсік потрапляє кулька.
  • Збій - Як випливає з назви, цей тип ставок закінчується "збоєм", і гравці повинні забрати свою здобич, перш ніж це станеться.

Висновок

Зараз PUBG — глобальне явище, в яке грають мільйони гравців. За останні п’ять років його популярність на сцені ставок на кіберспорт різко зросла, і, враховуючи, наскільки велика база шанувальників, цифри не припинятимуть зростати.

Команда PUBG нещодавно опублікувала допис у блозі, у якому оголосила про пакет допомоги спільноті, висвітлюючи деякі речі, які вони роблять, щоб впоратися зі зростаючою кількістю чітерів після переходу гри на безкоштовну гру. Їх команда Anti-Cheat зробила багато для спільноти, щоб зменшити кількість шахраїв і зробити гру чесною та веселою для всіх.

Як їхні стратегії та тактики вплинуть на їхній рейтинг у світі онлайн-ігор? Тільки час покаже. Однак одне можна сказати точно. PUBG, здається, має намір не підвести спільноту та дозволити грі заразитися зламаними обліковими записами та чітерами, оскільки це вплине на досвід ставок на кіберспорт PUBG.

Останні новини

Останні новини про ставки на StarCraft II
2022-09-15

Останні новини про ставки на StarCraft II

Новини