Новини

November 9, 2023

Еміль Ларссен залишиться в команді LEC Infinite Reality, забезпечуючи стабільність і новий склад на сезон 2024

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser

Еміль «Ларсен» Ларссон, проміжний гравець команди LEC Infinite Reality, досяг усної згоди залишитися в організації на наступний сезон. Це стало несподіванкою, оскільки спочатку повідомлялося, що Ларссен досяг угоди з KOI у вересні, продовживши свій контракт ще на чотири роки. Однак через проблеми в партнерстві KOI-Infinite Reality Ларссен вирішив дослідити інші варіанти.

Еміль Ларссен залишиться в команді LEC Infinite Reality, забезпечуючи стабільність і новий склад на сезон 2024

Невизначеності та переговори

Припинення співпраці між KOI і Infinite Reality змусило Ларссен розірвати усну домовленість про продовження контракту. Наприкінці жовтня Ларссен почав активно шукати інші команди, враховуючи невизначеність навколо майбутнього організації. KOI намагався домовитися з гравцями, щоб зберегти ключових членів свого реєстру, але невизначеність у організаційних бюджетах унеможливила переговори.

Пропозиції від інших команд

Ларссен, відомий своїми минулими досягненнями та талантом, зацікавився Excel Esports, а також іншими командами LEC і LCS під час міжсезоння. Повідомляється, що такі команди, як SK Gaming, Vitality і FlyQuest, розглядали Ларссена для своїх стартових складів. Однак тепер, коли Ларссен усно погодився залишитися з Infinite Reality, тепер можна розглянути інших гравців, які були відкладені через доступність Ларссена.

Майбутнє нескінченної реальності

З огляду на те, що Ларссен залишився, команда LEC Infinite Reality збирається створити новий склад для сезону 2024 року. Відповідно до GCD, контракти на Szygenda та AD carry Comp вже укладено до 2025 та 2024 років відповідно. Однак у джунглера Малранга та підтримки Адвієн контракти закінчуються цього року, і вони, як повідомляється, досліджують нові можливості.

Підсумовуючи, рішення Ларссена залишитися в команді LEC Infinite Reality забезпечує стабільність організації та дозволяє їм зосередитися на створенні нового складу для майбутнього сезону. Буде цікаво подивитися, як виступить команда і який новий брендинг вона представить.

Останні новини

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть
2023-11-26

Оптимізуйте свій геймплей VALORANT за допомогою смішних перехресть

Новини