Миттєві зняття коштів

Букмекерська контора миттєвого виведення – це та, яка дозволяє гравцям виводити свої виграші та виплачувати їх протягом 24 годин. Час, який це займе, багато в чому залежить від казино або сайту для ставок на кіберспорт, який використовується, і країни, в якій перебуває гравець. На даний момент існує лише кілька онлайн-сайтів ставок на кіберспорт, які дозволять миттєво виводити гроші в США та Австралії.

Щоб знайти правильний сайт для миттєвого виведення коштів, рекомендується, щоб користувачі приділили час для належної перевірки. Читання відгуків користувачів дасть чітке уявлення про те, як швидко кожен сайт окупиться. Не завжди можна визначити ефективність процесу вилучення лише за часовими шкалами, наданими сайтом.

Деякі обіцяють миттєве зняття коштів протягом 24 годин, але це може зайняти більше часу. Деякі можуть сказати 72 години, але це може бути миттєвим. На це також впливає тип методу передачі, який використовує гравець. Іноді єдиний спосіб дізнатися це – це перевірити.

Ставки на кіберспорт стали надзвичайно популярними, і саме тому гравцям так важливо переконатися, що вони використовують правильний сайт, який оброблятиме їхні транзакції швидко та ефективно.

Section icon
Кращі сайти ставок на кіберспорт миттєвого виведення 2021 року

Кращі сайти ставок на кіберспорт миттєвого виведення 2021 року

Миттєвий виведення доступний на кількох провідних сайтах ставок на кіберспорт.

 • 1xBetНайшвидший спосіб виведення – біткойн, де транзакції можуть бути завершені протягом 15 хвилин.

 • Betfair це найкращий сайт з опцією Fast Funds, де гроші можна відправити на банківський рахунок за лічені секунди. Це працює для клієнтів, які мають дебетову картку Visa або передплачену картку.

 • Paddy Power пропонує миттєве зняття коштів з 2019 року. Знову ж таки, це для клієнтів, які використовують дебетову або передплачену картку Visa.

 • Ladbrokes пропонує опцію Fast Funds для користувачів Visa Debit, але не використовує слово «миттєвий». Процес все одно працюватиме протягом кількох годин.

 • Кораловий пропонує швидке зняття коштів на максимальну суму 2000 фунтів стерлінгів і вказує, що кошти повинні бути отримані протягом чотирьох годин.

 • Вільям Хілл має пряму візову систему для чотиригодинного зняття коштів.

 • BetwayШвидким варіантом є виведення коштів на веб-гаманець, до появи на рахунку може знадобитися до 24 годин.

 • Bet365 має опцію миттєвого дебету візи з набагато більшою максимальною сумою, ніж для інших методів.

 • Ріварлі це сайт, де найшвидшим варіантом є електронний гаманець, такий як Skrill, і це займає до 24 годин.

 • 22Ставка також пропонує швидкі опції електронного гаманця для виведення коштів протягом 24 годин.

Кращі сайти ставок на кіберспорт миттєвого виведення 2021 року
Чому деякі букмекерські контори так довго виплачують?

Чому деякі букмекерські контори так довго виплачують?

Деякі сайти ставок на кіберспорт не мають когось, хто займається зняттям коштів цілодобово, і якщо вони цього не зроблять, це має бути червоним прапором для клієнта, зрештою, вони із задоволенням беруть гроші цілодобово. Вони повинні мати можливість миттєво обробляти запити на зняття коштів.

У деяких випадках клієнт міг не пройти належний процес перевірки, і якщо ці кроки все ще не виконані, сайт може захотіти отримати більше інформації, перш ніж обробляти запит на відкликання. Приклади посвідчення особи, які їм можуть знадобитися, включають паспорт, водійські права та підтвердження адреси. Бажано переконатися, що ці кроки виконано якомога раніше, щоб не було часу очікування, коли потрібне зняття коштів.

Клієнт також повинен бути дуже обережним з будь-яким сайтом, на обробку запиту на зняття коштів потрібно більше одного дня. Деякі з них відкладають виплати, щоб заохотити гравців продовжувати ставки з виграшами, а не перераховувати їх на зовнішній рахунок. Немає вагомих причин для того, щоб будь-який веб-сайт витрачав більше одного дня на виплату, тому, як тільки гравець зіткнеться з сайтом, який це робить, він повинен просто очистити обліковий запис і знайти інший сайт.

Чому деякі букмекерські контори так довго виплачують?
Чи можете ви зняти будь-яку суму грошей з сайту ставок?

Чи можете ви зняти будь-яку суму грошей з сайту ставок?

Є деякі сайти, які можуть встановлювати обмеження на суму, яку користувач може зняти в будь-який момент. Бажано перевірити це заздалегідь, перш ніж почати користуватися сайтом. Наприклад, якщо є ліміт на зняття £50, але у користувача є £100, це означає, що зняття коштів кілька, щоб мати можливість отримати власні гроші.

Переконайтеся, що вони мають найшвидші методи виведення коштів, — хороша ідея для тих, хто використовує сайт ставок на кіберспорт. Швидкість виведення залежить від двох факторів. По-перше, це час, за який сайт обробляє запит. По-друге, це час, який вибраний метод відкликання обробляє запит наприкінці.

Електронний гаманець вважається одним із найшвидших варіантів, і PayPal відноситься до цієї категорії, але дійсно доступний лише у Великобританії та Європі. Наразі в США немає системи електронного гаманця. Наступна найшвидша система – eTransfer. Це зв’язок між продавцем і банківським рахунком користувача. Депозити та зняття коштів відбуваються швидко, а фактичні дані банківського рахунку ніколи не розкриваються продавцю.

Чи можете ви зняти будь-яку суму грошей з сайту ставок?
Плюси і мінуси букмекерських контор з виплатою за 24 години

Плюси і мінуси букмекерських контор з виплатою за 24 години

Існує кілька переваг і недоліків використання сайтів для ставок на кіберспортивний кіберспорт. З плюсів:

 • Швидка виплата за 24 години означає, що користувач зможе отримати доступ до власних грошей набагато швидше. Це дасть їм більше можливостей щодо подальшої гри на цьому чи іншому сайті.

 • Це показує, що сайт ставок на онлайн кіберспорт зосереджується на обслуговуванні клієнтів, а не намагається якомога довше утримати гроші своїх клієнтів.

 • З такою кількістю методів виведення грошей із сайтів ставок на кіберспорт, безсумнівно, знайдеться швидкий метод, який підійде майже кожному клієнту, тому нікому не доведеться чекати свої гроші довше 24 годин.

 • Швидкі транзакції означають, що гроші витрачають менше часу на сайті і менше спокус робити спонтанні ставки.

З іншого боку, у цілодобового сайту майже немає недоліків, хоча користувачі, можливо, захочуть подумати, що це може бути не найважливішим у їхній службі. Деякі користувачі можуть віддати перевагу високоякісному обслуговуванню клієнтів або широкому спектру кіберспорту, на який можна робити ставки.

Плюси і мінуси букмекерських контор з виплатою за 24 години