PayPal

PayPal — це цифровий гаманець, що належить американській транснаціональній компанії PayPal Holdings, Inc. 134-та корпорація у списку Fortune 500 за 2021 рік — це, можливо, найбільший електронний гаманець у світі в 2021 році. PayPal доступний майже у всіх країнах, де є системи онлайн-переказу грошей. . Він пропонує послуги трансферу за окрему плату різним онлайн-постачальникам, включаючи веб-сайти зі ставками на спорт.

Компанія була заснована в 1998 році. Тоді вона була відома як Confinity. Спочатку компанія розробила програмне забезпечення безпеки для портативних пристроїв, перш ніж перейти до бізнесу з електронними гаманцями. Штаб-квартира PayPal знаходиться в Сан-Хосе, Каліфорнія.

PayPal

Під керівництвом нинішнього генерального директора Дена Шульмана компанія заробила 21,45 мільярда доларів у 2020 році з понад 300 мільйонів користувачів у всьому світі. У 2021 році кількість користувачів зросла до 361 мільйона. Величезна кількість зареєстрованих користувачів робить PayPal одним із найкращих способів оплати для будь-яких букмекерських контор.

Section icon
Як зробити депозит для ставок на кіберспорт за допомогою PayPal

Як зробити депозит для ставок на кіберспорт за допомогою PayPal

Багато людей люблять PayPal за простоту використання. Щоб використовувати електронний гаманець на веб-сайті для ставок на кіберспорт, ви повинні мати його як бажаний спосіб оплати. Це можна вибрати під час реєстрації або додати під час використання сайту.

Нижче наведено кроки, яких слід дотримуватися, використовуючи PayPal для депозиту на веб-сайті для ставок на кіберспорт.

 1. На домашній сторінці веб-сайту для ставок на кіберспорт натисніть «Депозит». Ви побачите список доступних методів. Натисніть PayPal.
 2. Ви будете перенаправлені на сторінку входу в PayPal. Увійдіть на сайт, вказавши своє ім’я користувача та пароль або автозаповнення із збережених паролів.
 3. Введіть суму, яку ви збираєтеся додати на свій рахунок для ставок, і натисніть «Підтвердити».
 4. Введена сума буде вирахована з вашого балансу PayPal і додана до балансу вашого рахунку для ставок. Потім ви можете використовувати цей баланс, щоб робити ставки на ігри, доступні на сайті ставок.
Як зробити депозит для ставок на кіберспорт за допомогою PayPal
Плюси та мінуси PayPal

Плюси та мінуси PayPal

Плюси

Плюси використання PayPal включають:

 • Доступність у багатьох країнах світу
 • Легко зареєструвати та використовувати. Веб-сайт чудовий, а процес обробки транзакцій дуже простий.
 • Безпечні та безпечні транзакції. PayPal завжди перевіряє шахрайство. Підозрілі облікові записи призупиняються та розслідуються. Деякі закриті. Скасування здійснюється, якщо доведено шахрайство.
 • Безкоштовні транзакції під час депозиту на більшості сайтів ставок на кіберспорт.
 • Зручність - вона доступна протягом дня і може бути завантажена різними способами. Вона була лідером у партнерстві з місцевими методами переказу грошей у країнах, де вона працює.
 • Корисне обслуговування клієнтів, доступне на кількох платформах – електронна пошта, чат, дзвінки та соціальні мережі.
 • Підтримуються численні валюти

Мінуси

Складність відновлення облікових записів. Через велику кількість користувачів, коли обліковий запис позначено прапорцем, потрібно багато доказів. Але з іншого боку це захід безпеки.

Комісія за переказ може бути високою під час конвертації валют

Суворий процес перевірки після певної тривалості використання

Плюси та мінуси PayPal
Як ми оцінюємо банківські методи

Як ми оцінюємо банківські методи

Мета Рейтинг кіберспортуОгляд банківських методів полягає в тому, щоб переконатися, що ви маєте всю важливу інформацію, перш ніж вибрати один. Ми піддаємо методи суворій перевірці, використовуючи їх самі. Ми також проводимо глибоке дослідження, розглядаючи, що мають сказати інші рецензенти, дані, доступні на різних ринках, і те, що мають сказати самі користувачі. Потім ми збираємо цю інформацію, щоб ви могли знайти її в одному місці.

Кожен банківський метод, який ми розглядаємо, має пройти тестування в таких категоріях:

 • Доступність – країни, де він доступний, а також простота входу та використання його онлайн-платформ
 • Безпека та безпека користувачів та їх особистої інформації
 • Доступність служби підтримки клієнтів, час обслуговування та допомога
 • Популярність серед провідних сайтів ставок на кіберспорт
 • Зручність – які приймаються валюти, швидкість транзакцій тощо.
 • Вартість депозитів і переказу грошей між різними банківськими платформами
 • Сумісність з іншими методами грошових переказів, наприклад, скільки методів прийнято під час завантаження картки?
Як ми оцінюємо банківські методи
Популярність PayPal в індустрії ставок на кіберспорт

Популярність PayPal в індустрії ставок на кіберспорт

PayPal - це a дуже популярний спосіб оплати в індустрії ставок на кіберспорт як для депозитів, так і для виведення. Кількість зареєстрованих користувачів означає, що багато любителів кіберспорту вже використовують платформу для щоденних транзакцій. Для зручності їм не потрібно реєструватися заново, щоб використовувати його у своїй діяльності з ставок.

Доступність PayPal у багатьох країнах і підтримка багатьох країн є ще одним фактором його популярності. Він простий у використанні і не стягує плату за більшість депозитів для ставок на кіберспорт. Її довговічність у галузі робить її авторитетною та надійною компанією. Партнерство з PayPal надає будь-якому веб-сайту ставок певний рівень довіри.

Популярність PayPal в індустрії ставок на кіберспорт
Процес відкриття рахунку PayPal

Процес відкриття рахунку PayPal

Відкриття облікового запису PayPal здійснюється онлайн за допомогою ПК або мобільного пристрою. Простий процес завершується наступними кроками

 1. На веб-сайті PayPal натисніть кнопку «Зареєструватися».
 2. Виберіть потрібний тип облікового запису: особистий або бізнесовий, а потім натисніть «Далі».
 3. Введіть та підтвердьте свій номер телефону.
 4. Введіть своє ім'я, адресу електронної пошти та встановіть пароль. Потім натисніть "Продовжити".
 5. Додайте свою фізичну адресу та іншу необхідну інформацію для підтвердження. Потім натисніть Продовжити.
 6. Перевірте свою адресу електронної пошти. Зробіть це, натиснувши посилання, надіслане вам в електронному листі, який ви використали для реєстрації.
 7. Ваш обліковий запис PayPal тепер готовий до використання

Примітка. PayPal може вимагати подальшої перевірки після певної тривалості використання облікового запису.

Процес відкриття рахунку PayPal