Warcraft

Warcraft 3 — це третя частина франшизи Warcraft від Blizzard Entertainment. Це одна з найстаріших кіберспортивних ігор, але в неї все ще грають на професійному рівні, а професійні турніри проводяться регулярно. Пізніше ця частина повернеться, коли вона була перевипущена як Warcraft 3: Reforged у 2020 році через зростання популярності гри на сцені кіберспорту.

Після виходу Reforged Blizzard уклала трирічну угоду з ESL, що гарантує грі місце в якості кіберспорту на найближчі роки. Хоча він може бути не таким популярним, як деякі з більших ігор, він зберігає базу лояльних гравців, залучаючи шанувальників з усього світу.

Warcraft
Що таке кіберспортивна гра Warcraft?

Що таке кіберспортивна гра Warcraft?

Спочатку випущена в 2002 році як «Warcraft 3: Reign of Chaos», гра була розроблена Заметіль і випущений для Microsoft Windows як частина вже відомої серії відеоігор Warcraft. Але лише після випуску пакета розширення «The Frozen Throne» кілька років потому, у 2003 році, Warcraft 3 став невід’ємним компонентом кіберспортивної сцени.

Це стало б постійною присутністю на різноманітних фестивалях кіберспорту, таких як Чемпіонат світу з електронного спорту, Всесвітні кіберігри та Всесвітня серія відеоігор, якщо згадати деякі. Він буде особливо популярним у Південній Кореї та Китаї. Хоча його популярність трохи впала в 2010 році через появу різних інших ігор кіберспорту, він зберіг сильний прихильників, які зросли в останні роки.

Дія Warcraft 3 відбувається через кілька років після подій Warcraft II і розповідає про спробу Палаючого Легіону захопити вигаданий світ Азероту за допомогою армії нежиті на чолі з полеглим паладином Артасом Менетілом. У ньому розповідається про Альянс людей, Орду орків і нічних ельфів, які разом працюють, щоб зупинити їх, перш ніж вони зіпсують Світове дерево.

Warcraft 3 — це стратегічна гра в реальному часі, розгортається у світі високої фантазії. Стратегія в реальному часі, або RTS, є піджанром стратегічні відеоігри в якому всі гравці можуть грати одночасно в режимі реального часу, а не по черзі.

У стратегічній грі в режимі реального часу, наприклад Warcraft, кожен гравець розміщує будівлі та маневрує підрозділами під своїм частковим контролем, щоб захистити розташування на карті та/або знищити ресурси своїх супротивників. У традиційній грі RTS можна будувати додаткові одиниці та будівлі, хоча зазвичай це обмежується необхідністю витрачати зібрані ресурси.

Підводячи підсумок, така гра в реальному часі, як Warcraft, включає збір ресурсів, будівництво бази, внутрішньоігровий технологічний розвиток і непряме управління одиницями.

Що таке кіберспортивна гра Warcraft?
Ставки на Warcraft

Ставки на Warcraft

Оскільки популярність гри зросла, а сцена ставок на кіберспорт розвивалася, було неминуче, що букмекерські контори, букмекерські букмекери та сайти ставок на кіберспорт почали включати Warcraft 3 у свої пропозиції щодо ставок.

Після того як ви вирішите зробити ставку на Warcraft, вам потрібно буде знайти правильний сайт ставок на кіберспорт для ставки, яку ви збираєтеся зробити. Ставки на кіберспорт тепер доступні на все більшій кількості азартних онлайн-сайтів, починаючи від традиційних букмекерських контор і закінчуючи спеціалізованими сайтами ставок на кіберспорт.

Ставки на відеоігри можуть здатися відмінними від традиційних спортивних ставок, але коли ви звикнете до кіберспорту, ви побачите, що ставка на кіберспорт — це те саме, що ставки на футбол, баскетбол або скачки.

Отже, як зробити ставку на кіберспорт і як виграти свою ставку? Це те саме, що зробити і виграти традиційну ставку. Виберіть ринок ставок на кіберспорт, який вас цікавить, і перегляньте його Коефіцієнти на кіберспорт щоб переконатися, що це підходить саме вам.

Велика перевага ставок на кіберспорт полягає в тому, що вони більш інтерактивні зі спільнотами, прямими трансляціями, статистикою, соціальними медіа тощо від найкращих букмекерських контор, які роблять ставки на відеоігри таким чудовим досвідом.

Чому Warcraft популярний?

Warcraft 3 мав величезний успіх, і він переосмислив багатокористувацькі онлайн-ігри за короткий час після виходу. Гра розійшлася мільйонними тиражами, закріпивши культовий статус і надзвичайно лояльну базу шанувальників. Коли гра увійшла в сферу змагань кіберспорту, вона породила безліч популярних турнірів і зіркових гравців.

З такою кількістю відомих ігор на ринку ставок на електронний спорт, Warcraft 3 дещо не помічали букмекери, хоча професійні турніри продовжують відбуватися в різних місцях по всьому світу майже щороку.

Blizzard, з іншого боку, знає, як воскресити стару класику. Оскільки популярність Warcraft 3 спала, Blizzard вирішила вдихнути нове життя в гру. Warcraft 3: Reforged, візуально покращена та оновлена версія класичної гри, була випущена в 2020 році.

Інтернет-спільнота

Гра була особливо популярна в Китаї, Південній Кореї, Німеччині, Швеції та Японії. Мільйони людей у всьому світі дивилися такі турніри, як Чемпіонат світу з електронного спорту, Світові кібер-ігри, Всесвітні кіберспортивні ігри, Міжнародний фестиваль кіберспорту та Всесвітня серія відеоігор. І гра не обмежувалася лише професійними змаганнями; у нього були сотні тисяч користувачів на різних аматорських змагальних аренах, як-от Battle.net.

Ставки на Warcraft
Гра в Warcraft онлайн

Гра в Warcraft онлайн

Гравці в Warcraft 3 розміщуються на карті й повинні збирати такі ресурси, як золото та пиломатеріали, щоб розвинути свою базу та створити достатньо велику армію, щоб перемогти свого супротивника.

І це лише початок гри. Щоб виграти гру, гравець повинен захистити свою базу, а також знищити базу противника. Серед багатьох нових функцій Reign of Chaos представив дві нові раси: Нічних ельфів і Нежиті, які йдуть разом із оригінальними орками та людьми, що збільшило кількість рас до чотирьох.

Warcraft 3 — одна з небагатьох ігор, які включають героїв у військові підрозділи, на відміну від таких ігор, як Dota, League of Legends або Starcraft 2, у яких ви або контролюєте чемпіона, або зосереджуєтеся виключно на будівництві бази. Кожна раса Warcraft 3 має унікального героя, причому кожен герой класифікується на основі його основних характеристик — сили, спритності та інтелекту.

Одними з найкращих героїв кожної раси є Гірський король для людей, вождь Тауренів орків, улюблений лицар смерті з нежиті в пізній грі та Мисливець на демонів з раси ельфів, у якого, можливо, є найгірші герої в грі. .

Гра в Warcraft онлайн
Великі гравці Warcraft

Великі гравці Warcraft

Warcraft 3, швидше за все, була першою комп’ютерною грою в історії, яка породила легенди кіберспорту. На сцені змагань Warcraft 3 було багато відомих імен.

Лі «Скай» Сяофен

Лі Сяофен був китайським майстром Warcraft 3, який зробив революцію в представленні людської раси в грі. У 2005 та 2006 роках він переміг на Всесвітніх кіберіграх у червоній майці Китаю. Цей конкурс вважався вершиною міжнародних ігор Warcraft 3, і перемога Лі в ньому два роки поспіль принесла йому місце в залі слави Всесвітніх кіберігор. .

Йоан «ToD» Мерло

Йоан Мерло — ще один відомий гравець, який переміг у Всесвітніх кіберспортивних іграх, Blizzard Worldwide Invitational та Професійній лізі Cyberathlete. Він також чудово виступив на Всесвітніх кіберіграх, де виграв срібну та бронзову медалі та був визнаний найкращим гравцем у Warcraft 3 2007 року.

Ван «Інфі» Сювен

Граючи в гру, Ван Сювен був відомий тим, що зводив численні наступальні та оборонні вежі. Він виграв численні турніри, включаючи Міжнародний фестиваль кіберспорту в 2007 році, KODE5 в Москві, Всесвітні кіберспортивні ігри в 2008 році, World Cyber Games в 2009 році і Warcraft 3 Champions League Season XIV з командою World Elite.

Великі гравці Warcraft
Чи існує турнір чи ліга Warcraft?

Чи існує турнір чи ліга Warcraft?

Можливо, найбільший і найбільш очікуваний турнір Warcraft - це ESL Pro Tour, або те, що іноді називають DreamHack Open.

Dreamhack розпочався на початку 1990-х як невелике зібрання однокласників і друзів у підвалі початкової школи в Малунге, Швеція. У 1994 році він був перенесений до шкільної їдальні, ставши на той час одним із найбільших регіональних демонстраційних та ігрових заходів. Це також була перша подія, яка отримала назву DreamHack.

Подія, що відбулася в 1997 році на стадіоні Arena Kupolen в Борленге, стала найбільшою LAN вечіркою Швеції і третьою за величиною вечіркою в Скандинавії на той час. Крім того, DreamHack 2001 та наступні заходи проходили у виставковому центрі Elmia в Йончепінгу, де він і залишився.

15 листопада 2012 року DreamHack оголосила про партнерство з Major League Gaming (MLG) і Electronic Sports League (ESL) для підтримки зростання та розвитку кіберспортивної сцени в Північній Америці та Європі. Ця співпраця включала універсальні рейтинги, уніфіковані структури конкуренції та інші функції.

30 вересня 2020 року ESL оголосила, що вирішила об’єднатися з DreamHack. Два підприємства працюють як один, але два бренди керуються незалежно. ESL Pro Tour 2020 — це перший у світі професійний тур Warcraft 3. ESL у співпраці з DreamHack організовує, спонсорує та проводить подію.

Не дивно, що головною країною, яка обіграла змагання на світовій арені, є Південна Корея. Коли Gen.G, каліфорнійська кіберспортивна компанія, відкрила Gen.G Elite Esports Academy в Сеулі в 2019 році, вони зайшли так далеко, що сказали, що «Південна Корея все ще вважається Меккою кіберспорту» і що «це там найбільше талантів"

Південна Корея завжди була визначенням конкурентної відеоігри. Онлайн-ігри в Південній Кореї почали розвиватися раніше і швидше, ніж будь-де у світі. Коли країна вперше запровадила високошвидкісний Інтернет наприкінці 1990-х років, кількість цілодобових ігрових кафе, відомих як PC bangs, зросла.

Ці інтригуючі, часто андеграундні, місця переросли в епіцентри ігрової культури, зрештою влаштовуючи неформальні турніри. До 2000 року південнокорейські кабельні канали були першими в світі, хто транслював ігрові онлайн змагання.

Згідно з нещодавнім опитуванням Міністерства освіти, кіберспорт зараз є п’ятою за поширеністю майбутньою роботою південнокорейський студенти, поступаючись лише спортсменам, лікарям, викладачам та творцям цифрового контенту. У 2022 році кіберспорт навіть буде включено до Азіатських ігор.

Кращі гравці, такі як Ліга ЛегендЛі Сан Хьок, кодове ім’я Faker, досягає такого ж рівня слави та багатства, що й айдоли K-pop. Мільйони людей налаштовуються, щоб дивитися, як вони грають у режимі реального часу в Інтернеті. До пандемії вболівальники тіснилися на кіберспортивних аренах, які виглядали як щось середнє між рок-концертом і стадіоном професійного реслінгу.

Кращий гравець, як не дивно, корейського походження. Чанг «Мун» Дже Хо — п'ятиразовий чемпіон світу з Warcraft 3, колишній легендарний гравець нічних ельфів у Warcraft 3 і гравець зерга в Starcraft II. Він виграв три телевізійні національні південнокорейські ліги, а також чотири сезони Світової війни MBCGame.

Мун часто бачили в Warcraft 3, який використовує стратегії, які стали стандартом для багатьох гравців нічних ельфів і були названі «5-ю гонкою». Він брав участь і виграв найбільше телевізійних ігор Warcraft 3 серед усіх гравців Warcraft 3.

Коли Starcraft II був випущений, він брав участь у великих змаганнях як для Starcraft II, так і для Warcraft 3, але Мун зрештою перейшов на Starcraft II на повний робочий день, коли приєднався Fnatic у січні 2012 року.

Мун з'являється в документальному фільмі «За межами гри» як один із гравців Warcraft 3.

Чи існує турнір чи ліга Warcraft?
Ставки на Warcraft у провайдерів

Ставки на Warcraft у провайдерів

Зараз сайти ставок на Warcraft 3 – це практично конюшина з чотирьох листків, але ставки доступні в Інтернеті. Нещодавно випущена Warcraft 3: Reforged, а також віддана фан-база, яка розвивалася протягом десятиліть, і успіх ставок на World of Warcraft і Heroes of the Storm – все це допомогло сцені ставок на Warcraft 3.

Існує безліч букмекерів, де ви можете робити ставки на Warcraft 3. Ви повинні враховувати свої потреби та вподобання, шукаючи найкращу онлайн-букмекерську ставку. На ваше рішення можуть вплинути такі фактори, як частота гри та типи ставок, які ви хочете зробити. Деякі люди можуть віддати перевагу онлайн-букмекерам зі зручним інтерфейсом, тоді як інші можуть бути більше стурбовані кількістю ставок, які вони можуть робити за день.

Щоб робити ставки, спочатку потрібно зареєструватися в авторитетній букмекерській конторі. Щоб зменшити свої ризики, вам слід спочатку переглянути правила букмекерської контори щодо ставок на Warcraft 3.

Найкращі сайти для ставок на Warcraft 3:

  • 1xBet
  • Betwinner
  • 10bet
  • Париматч
  • Бетссон

Майте на увазі, що те, що сайт пропонує кіберспорт, це не обов’язково означає, що він пропонує робити ставки на всі матчі. Знову ж таки, оскільки деякі онлайн-букмекери лише занурюються у воду з точки зору відеоігор, вони можуть вирішити зосередитися виключно на великих подіях, таких як міжнародні кубки, ігноруючи матчі менших подій.

Візьміть до уваги, що не варто обмежуватися лише однією букмекерською букмекером. Коли справа доходить до ставок на Warcraft 3, не всі букмекери створені рівними. Деякі можуть забезпечувати лише декілька ринків, тоді як інші можуть надавати більш широкий діапазон.

Найголовніше, що не всі букмекери для киберспорту так старанно чи компетентно оцінюють свої ринки, як інші. Тому перед тим, як зробити ставку, подумайте про всі можливі варіанти. Незабаром ви можете виявити, що добре розумієте, на які букмекерські контори найвигідніше робити ставки.

Щоб плідно робити ставки на Warcraft 3, найважливіші речі, які потрібно зробити: вивчити гру та подивитися на поточну форму всіх релевантних гравців і команд.

Пам’ятайте про ці речі, оскільки вони взаємопов’язані. Також варто стежити за змінами персоналу, оскільки навіть незначні зміни можуть мати великий вплив на загальний результат матчу Warcraft 3.

Зверніть увагу на поточні ігри, оскільки вони можуть мати вплив на майбутні ігри, якщо ви хочете заробити більше грошей, роблячи ставки на Warcraft 3.

Ставки на Warcraft у провайдерів
Слідкуйте за кращими командами Warcraft і точні ставки

Слідкуйте за кращими командами Warcraft і точні ставки

Деякі стверджують, що Warcraft 3 була першою грою, яка створила перші легенди кіберспорту. Це може бути пов’язано з тим, що Warcraft 3 має високу оцінку кіберспорту 1 проти 1, і лише деякі карти та турніри вимагають 2 проти 2.

ESL Pro Tour 2021 — це онлайн-турнір, у якому гравці розділені на три регіони: Америка, Азія та Європа.

Звичайний шлях змагань, незалежно від регіону, полягає в тому, щоб зареєструватися на відкриту кваліфікацію, а потім отримати місце в закритій кваліфікації. Тоді візьміть участь у закритій кваліфікації та дайте претенденту місце. Гравці з найвищим рейтингом запрошуються на Challenger; вони не беруть участь у кваліфікації.

Якщо ви хочете стежити за найкращими гравцями Warcraft 3 і мати можливість робити точні ставки, ось деякі з найкращих гравців, за якими слід стежити.

З Америки вам потрібно спостерігати за уродженцем Орегону Віктором «Хітменом» Ліном. Він активний гравець орків, зараз грає за DuSt Gaming та Zero Effort. Також з Орегону, Абдулазіз «КранЧер» Абед є активним гравцем у людині. Зараз він є частиною DuSt Gaming.

На азіатському полі битви Warcraft 3 Лай «Колоритний» Йонгюн — професійний гравець китайських нічних ельфів. Звичайно, Джанг «Мун» Дже Хо — легендарний гравець корейського нічного ельфа, який зараз грає за DRX. Го "eer0" Zixiang грав Орка, коли він був з ZDR, але тепер грає Undead і його тренує WFZ.

Еом "FoCuS" Хьо Саб, Пак "Лін" Джун і Чон "Соін" Джін Хван - усі професійні гравці корейських орків. Мун "Чеміко" Че Янг, не плутати з Чангом "Мун" Дже Хо, є професійним корейським гравцем, який зараз перебуває в лізі з RAPTOR Gaming.

Сюй «Фортитюд» Юсін, якого також називають за милим прізвищем «Романтик», є професійним китайським гравцем, який спеціалізується на людській расі.

З європейської сторони гри лідирує відомий Дмитро «Хепі» Костін, найкращий гравець Warcraft 3, коли-небудь родом із Росії, який зосереджується на расі Нежиті. Андрій «Туманний» Корень з України, спеціалізується на гонці нічних ельфів.

Ще один російський гравець, але спеціалізується на людській расі, Сергій «HawK» Щербаков. Daniel "XlorD" Spenst — професійний гравець німецької нежиті, який зараз представляє mousesports. Інший російський гравець, Ілля "JohnnyCage" Яшенков, є активним гравцем російської людини, який зараз грає за Thunder Ducks.

Слідкуйте за кращими командами Warcraft і точні ставки
Плюси та мінуси

Плюси та мінуси

Плюси

Warcraft 3: Reforged покращує деякі аспекти оригінальної гри, залишаючи основний ігровий процес незмінним, що добре. Перекована, здебільшого, покращує візуальні характеристики. Структури, NPC, монстри та більшість юнітів були вдосконалені порівняно з оригінальними іграми.

Однокористувацькі кампанії в Reforged займуть вас годинами, оскільки вони містять розширені історії, розказані з точки зору різних рас. Крім того, місії з оригінальної Warcraft 3 і розширення The Frozen Throne включені в Reforged.

Мінуси

Розкриття Reforged обіцяло значну графічну переробку, і хоча Reforged покращує візуальні ефекти, жорстка анімація сприяє загальній візуальній дешевизні. Деякі текстури та карти мають дивну розмитість, через що вони виглядають нижчою роздільною здатністю, ніж є.

Оскільки ви не можете створювати спеціальні прив’язки клавіш, ви повинні зайти у файли гри та змінити їх у файлі DOC або TXT, щоб відтворити досвід. На довершення до всього, користувальницька угода для Reforged була переписана, щоб Blizzard володіла всіма користувацькими іграми. Reforged не пропонує багато нового для ветеранів, і він видаляє функції, до яких ці гравці звикли.

Плюси та мінуси
Розуміння коефіцієнтів ставок Warcraft

Розуміння коефіцієнтів ставок Warcraft

нині, онлайн киберспортивний букмекер надати гравцям чотири різні типи ставок Warcraft 3. Прикладами є ставки з ринку ставок на переможців матчів, ринку гандикапів, ринку ф’ючерсів або абсолютних переможців, а також ринку акцій.

Ринок переможців матчів є найпростішим типом ринку ставок. Гравці обирають, яка з двох команд переможе в кінці гри. Ставки на фору ставлять одну команду (зазвичай фаворитів) у невигідне становище (наприклад, -0,5, -1 або 1,5), і щоб виграти ставку, команда повинна забити на один гол більше, ніж її гандикап.

На додаток до вищезгаданих ринків, гравці Warcraft 3 можуть робити ставки на ринку ф’ючерсів або прямих переможців, де вони можуть передбачити переможця конкретного турніру до його початку, а також на спеціальні ринки. Спеціальні ринки є особливо захоплюючими, оскільки вони включають такі ставки, як правильний рахунок або кількість вбивств (більше/менше), які тільки справжній фанат Warcraft 3 зможе правильно спрогнозувати.

Розуміння коефіцієнтів ставок Warcraft
Поради та хитрощі Warcraft

Поради та хитрощі Warcraft

Це неминуче азартна гра, як і всі ставки; однак ті, хто робить ставки, які знають найбільше про гравців і команди, що змагаються, завжди матимуть більше шансів зробити виграшну ставку. Перш ніж робити ставки на кіберспорт, зверніть увагу на наступні поради щодо ставок на Warcraft 3.

Перш ніж робити будь-які ставки, ви повинні бути знайомі з усіма найкращими гравцями та командами Warcraft 3. Перевірте результати команд і гравців, щоб допомогти вам зробити ставки. Якщо обидві команди боролися раніше, це дасть вам уявлення про те, як розгортатиметься цей останній матч. Саме таку інформацію використовують багато гравців, щоб допомогти їм вибрати найкращу команду в а різноманітність кіберспорту і традиційні види спорту.

Наприклад, якщо один із гравців виграв останні десять ігор між ними, гравець, який програв ці десять ігор, навряд чи виграє одинадцятий матч. Перш ніж вибрати переможця в командному турнірі, ви повинні вивчити гравців кожної команди. Як складається кожен список? Перегляньте попередні матчі та результати змагань кожного гравця, щоб краще зрозуміти, яка команда найсильніша.

Поради та хитрощі Warcraft