Найпопулярніші Warcraft сайти ставок за 2024

Warcraft 3 — це третя частина франшизи Warcraft від Blizzard Entertainment. Це одна з найстаріших кіберспортивних ігор, але в неї все ще грають на професійному рівні, а професійні турніри проводяться регулярно. Пізніше ця частина повернеться, коли вона була перевипущена як Warcraft 3: Reforged у 2020 році через зростання популярності гри на сцені кіберспорту.

Після виходу Reforged Blizzard уклала трирічну угоду з ESL, що гарантує грі місце в якості кіберспорту на найближчі роки. Хоча він може бути не таким популярним, як деякі з більших ігор, він зберігає базу лояльних гравців, залучаючи шанувальників з усього світу.

Найпопулярніші Warcraft сайти ставок за 2024
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Що таке кіберспорт Warcraft?

Спочатку випущена в 2002 році як "Warcraft 3: Reign of Chaos" гра була розроблена Завірюха і випущений для Microsoft Windows як частина вже відомої серії відеоігор Warcraft. Але лише після випуску доповнення «The Frozen Throne» через кілька років, у 2003 році, Warcraft 3 стала важливою складовою кіберспортивної сцени.

Він стане постійно присутнім на різних фестивалях кіберспорту, таких як Electronic Sports World Cup, World Cyber Games і World Series of Video Games, щоб згадати лише деякі. Особливо він буде популярний у Південній Кореї та Китаї. Незважаючи на те, що його популярність трохи зменшилася в 2010 році через появу різноманітних інших кіберспортивних ігор, він зберіг значну кількість прихильників, які зросли за останні роки.

Події Warcraft 3 розгортаються через кілька років після подій Warcraft II і розповідають про спробу Палаючого Легіону захопити вигаданий світ Азерот за допомогою армії Нежиті, очолюваної загиблим паладином Артасом Менетілом. Він розповідає про те, як Альянс людей, Орда орків і нічні ельфи працюють разом, щоб зупинити їх, перш ніж вони зіпсують Світове дерево.

Warcraft 3 — це стратегічна гра в реальному часі, дія якої відбувається у фантастичному світі. Стратегія в реальному часі, або RTS, є піджанром стратегічні відеоігри у якому всі гравці можуть грати одночасно в «реальному часі», а не по черзі.

У стратегічній грі в реальному часі, такій як Warcraft, кожен гравець розміщує будівлі та маневрує одиницями під своїм частковим контролем, щоб убезпечити місцезнаходження на карті та/або знищити ресурси своїх супротивників. У традиційній грі RTS можна будувати додаткові одиниці та будівлі, хоча зазвичай це обмежено необхідністю витратити зібрані ресурси.

Підводячи підсумок, можна сказати, що така гра RTS, як Warcraft, включає збір ресурсів, будівництво бази, внутрішньоігровий технологічний розвиток і непрямий контроль одиниць.

Ставки на Warcraft

Зі збільшенням популярності гри та розвитком сфери ставок на кіберспорт стало неминуче, що букмекерські контори, спортивні букмекерські контори та сайти ставок wow eSports почали включати Warcraft 3 у свої пропозиції ставок.

Коли ви вирішите зробити ставку на Warcraft, вам знадобиться знайти правильний сайт ставок на кіберспорт, на який ви збираєтеся зробити ставку. Ставки на кіберспорт тепер доступні на все більшій кількості азартних онлайн-сайтів, починаючи від традиційних букмекерських контор і закінчуючи спеціалізованими сайтами ставок на кіберспорт.

Ставки на відеоігри можуть здатися відмінними від ставок на традиційні види спорту, але коли ви звикнете до кіберспорту, ви побачите, що ставка на кіберспорт дії — це те ж саме, що ставка на футбол, баскетбол чи скачки.

Отже, як зробити ставку на кіберспорт і як виграти ставку? Це те саме, що зробити і виграти традиційну ставку. Виберіть ринок ставок на кіберспорт, який вас цікавить, і перевірте Коефіцієнти кіберспорту щоб переконатися, що це підходить саме вам.

Велика перевага ставок на кіберспорт полягає в тому, що вони більш інтерактивні зі спільнотами, прямими трансляціями, статистикою, соціальними мережами та іншим від найкращих букмекерських контор, що робить ставки на відеоігри таким чудовим досвідом.

Чому Warcraft популярний?

Warcraft 3 мав величезний успіх, і він переосмислив багатокористувацькі онлайн-відеоігри за короткий час після свого випуску. Гра розійшлася мільйонами копій, встановивши культовий статус і надзвичайно лояльну базу шанувальників. Коли гра увійшла в змагальну сферу кіберспорту, вона породила безліч популярних турнірів і зіркових гравців.

З такою кількістю відомих ігор на ринку ставок на кіберспорт Warcraft 3 була дещо пропущена букмекерами, хоча події професійного турніру продовжують відбуватися в різних місцях по всьому світу майже щороку.

З іншого боку, Blizzard знає, як воскресити стару класику. Коли популярність Warcraft 3 пішла на спад, Blizzard вирішила вдихнути в гру нове життя. Warcraft 3: Reforged, візуально покращена та оновлена версія класичної гри, була випущена в 2020 році.

Інтернет-спільнота

Гра була особливо популярна в Китаї, Південній Кореї, Німеччині, Швеції та Японії. Мільйони людей у всьому світі дивилися такі турніри, як Electronic Sports World Cup, World Cyber Games, World eSports Games, International eSports Festival і World Series of Video Games. І гра не обмежувалася лише професійними змаганнями; у нього були сотні тисяч користувачів на різних аматорських змаганнях, таких як Battle.net.

Гра Warcraft онлайн

Геймери Warcraft 3 розміщені на карті та повинні збирати такі ресурси, як золото та деревина, щоб розвинути свою базу та побудувати достатньо велику армію, щоб перемогти свого супротивника.

І це лише початок гри. Щоб виграти гру, гравець повинен захищати свою базу, одночасно знищуючи базу ворога. Серед багатьох нових функцій Reign of Chaos представило дві нові раси: нічних ельфів і нежиті, які йшли разом із оригінальними орками та людьми, що збільшило кількість рас до чотирьох.

Warcraft 3 — одна з небагатьох ігор, які містять героїв в армійських підрозділах, на відміну від таких ігор, як Dota, League of Legends або Starcraft 2, у яких ви або керуєте чемпіоном, або зосереджуєтеся виключно на будівництві бази. У кожній расі Warcraft 3 є унікальний герой, кожен герой класифікований на основі його основних характеристик — сили, спритності та інтелекту.

Одними з найкращих героїв кожної раси є Гірський король для людей, вождь тауренів орків, улюблений Лицар смерті з нежиті наприкінці гри та Мисливець на демонів з раси ельфів, яка має, мабуть, найгірших героїв у грі. .

Великі гравці Warcraft

Warcraft 3, швидше за все, була першою комп’ютерною грою в історії, яка породила легенди кіберспорту. На ігровій арені Warcraft 3 було багато відомих імен.

Лі «Скай» Сяофен

Лі Сяофен був китайським майстром Warcraft 3, який революціонізував спосіб представлення людської раси в грі. У 2005 і 2006 роках він перемагав на Всесвітніх кіберіграх у червоній майці Китаю. Це змагання вважалося вершиною міжнародних ігор Warcraft 3, і перемога Лі в ньому два роки поспіль принесла йому місце в залі слави Всесвітніх кіберігор. .

Йоан 'ToD' Мерло

Йоан Мерло — ще один відомий гравець, який виграв World eSports Games, Blizzard Worldwide Invitational і Cyberathlete Professional League. Він також чудово виступив на World Cyber Games, де виграв срібну та бронзову медалі та був визнаний найкращим гравцем Warcraft 3 2007 року.

Ван «Інфі» Сювен

Граючи в гру, Ван Сювен був відомий тим, що спорудив численні наступальні та оборонні вежі. Він виграв численні турніри, зокрема Міжнародний кіберспортивний фестиваль у 2007 році, KODE5 у Москві, Всесвітні кіберспортивні ігри 2008 року, Всесвітні кіберспортивні ігри 2009 року та XIV сезон Ліги чемпіонів Warcraft 3 з командою World Elite.

Чи існує турнір чи ліга Warcraft?

Мабуть, найбільшим і найочікуванішим турніром Warcraft є ESL Pro Tour, або те, що іноді називають DreamHack Open.

Dreamhack розпочався на початку 1990-х як невелике зібрання однокласників і друзів у підвалі початкової школи в Малунг, Швеція. У 1994 році його перемістили до шкільної їдальні, ставши на той час однією з найбільших регіональних демонстраційних подій у сфері технологій та ігор. Це також був перший захід, який отримав назву DreamHack.

Подія, яка відбулася в 1997 році на Арені Куполен у Борленге, стала найбільшою локальною вечіркою в Швеції та третьою за величиною вечіркою в Скандинавії на той час. Крім того, DreamHack 2001 і наступні події проводилися у виставковому центрі Elmia в Йончепінгу, де вони залишаються з тих пір.

15 листопада 2012 року DreamHack оголосив про партнерство з Major League Gaming (MLG) і Electronic Sports League (ESL) для підтримки зростання та розвитку кіберспортивних сцен Північної Америки та Європи. Ця співпраця включала універсальні рейтинги, уніфіковані структури змагань та інші функції.

30 вересня 2020 року ESL оголосила, що вирішила об’єднатися з DreamHack. Два підприємства працюють як одне ціле, але два бренди керуються незалежно. ESL Pro Tour 2020 – це перший у світі професійний тур Warcraft 3. ESL у співпраці з DreamHack організовує, спонсорує та проводить подію.

Не дивно, що першою країною, яка перемогла конкурентів на світовій арені, є Південна Корея. Коли Каліфорнійська кіберспортивна компанія Gen.G відкрила Gen.G Elite Esports Academy у Сеулі у 2019 році, вони зайшли настільки далеко, що сказали, що «Південна Корея все ще вважається Меккою кіберспорту» і що «це там більшість талантів"

Південна Корея завжди була визначенням конкурентної відеоігри. У Південній Кореї онлайн-ігри почали розвиватися раніше та швидше, ніж будь-де у світі. Коли наприкінці 1990-х країна вперше запровадила високошвидкісний Інтернет, зросла кількість цілодобових ігрових кафе, відомих як PC bangs.

Ці інтригуючі, часто підпільні, місця перетворилися на епіцентри ігрової культури, де згодом проводилися неформальні турніри. До 2000 року південнокорейські кабельні канали першими в світі почали транслювати змагання з онлайн-ігор.

Згідно з нещодавнім опитуванням Міністерства освіти, кіберспорт зараз є п’ятою за поширеністю майбутньою професією серед південнокорейський студентів, поступаючись лише спортсменам, лікарям, учителям і творцям цифрового контенту. У 2022 році кіберспорт навіть буде включений в Азійські ігри.

Кращі гравці, такі як Ліга Легенд«Лі Сан Хьок, кодове ім’я Faker, досяг такого ж рівня слави та багатства, як ідоли K-pop. Мільйони людей налаштовуються, щоб спостерігати за ними в режимі реального часу в Інтернеті. До пандемії вболівальники юрмилися на кіберспортивних аренах, які виглядали як щось середнє між рок-концертом і стадіоном для боротьби.

Кращий гравець, як не дивно, має корейське походження. Чан «Місяць» Дже Хо — п’ятиразовий чемпіон світу з Warcraft 3, колишній легендарний гравець у «Нічних ельфів» у Warcraft 3 і гравець у зергів у Starcraft II. Він виграв три телевізійні національні ліги Південної Кореї, а також чотири сезони світової війни MBCGame.

Мун часто бачив у Warcraft 3, використовуючи стратегії, які стали стандартом для багатьох гравців у нічні ельфи та отримали назву «5-та раса». Він брав участь і виграв найбільше телевізійних ігор Warcraft 3 з усіх гравців Warcraft 3.

Коли було випущено Starcraft II, він брав участь у великих змаганнях як для Starcraft II, так і для Warcraft 3, але зрештою Мун перейшов на повний робочий день у Starcraft II, коли приєднався Fnatic у січні 2012 року.

Мун з'являється в документальному фільмі «Поза грою» як один із гравців Warcraft 3.

Ставки на Warcraft у провайдерів

Зараз сайти ставок на Warcraft 3 — це практично чотирилистники, але в Інтернеті можна робити ставки. Нещодавно випущена Warcraft 3: Reforged, а також віддана база шанувальників, яка культивувалася протягом десятиліть, і успіх ставок на World of Warcraft і Heroes of the Storm — усе це сприяло розвитку ставок на Warcraft 3.

Є багато спортивних букмекерів, де можна робити ставки на Warcraft 3. Ви повинні враховувати свої потреби та вподобання, шукаючи найкращу онлайн-букмекерську ставку. На ваше рішення можуть вплинути такі фактори, як частота гри та типи ставок, які ви хочете зробити. Деякі люди можуть віддати перевагу онлайн-букмекерським конторам із зручним інтерфейсом, тоді як інших більше хвилює кількість ставок, які вони можуть зробити за день.

Щоб робити ставки, ви повинні спочатку зареєструватися в авторитетній букмекерській конторі. Щоб знизити ризики, спочатку ознайомтеся з правилами букмекерської контори щодо ставок на Warcraft 3.

Найкращі сайти ставок Warcraft 3:

  • 1xBet
  • Betwinner
  • 10бет
  • Parimatch
  • Betsson

Майте на увазі, що якщо сайт пропонує кіберспорт, це не обов’язково означає, що він пропонує робити ставки на всі матчі. Знову ж таки, оскільки деякі онлайн-букмекери занурюють свої пальці в воду лише з точки зору відеоігор, вони можуть вирішити зосередитися виключно на великих подіях, таких як міжнародні кубки, ігноруючи розклад менших подій.

Візьміть до уваги, що не варто обмежуватися однією спортивною книгою. Що стосується ставок на Warcraft 3, не всі букмекерські контори однакові. Деякі можуть надавати лише кілька ринків, тоді як інші можуть надавати ширший діапазон.

Найважливіше те, що не всі букмекери з кіберспорту так старанно чи компетентно визначають ціни на своїх ринках, як інші. Отже, перш ніж робити ставку, подумайте про всі свої можливості. Можливо, незабаром ви виявите, що добре розумієте, у яких букмекерських конторах найвигідніше робити ставки.

Щоб плідно робити ставки на Warcraft 3, найважливіші речі, які потрібно зробити: вивчити гру та переглянути поточну форму всіх відповідних гравців і команд.

Пам’ятання про ці речі забезпечує велику підтримку, оскільки вони взаємопов’язані. Також варто стежити за змінами персоналу, оскільки навіть незначні зміни можуть мати великий вплив на загальний результат матчу Warcraft 3.

Зверніть увагу на поточні ігри, оскільки вони можуть вплинути на майбутні ігри, якщо ви хочете заробити більше грошей, роблячи ставки на Warcraft 3.

Слідкуйте за найкращими командами Warcraft і робіть точні ставки

Деякі вважають, що Warcraft 3 була першою грою, яка створила перших легенд кіберспорту. Можливо, це пов’язано з тим, що Warcraft 3 — це кіберспорт, де 1 проти 1, лише деякі карти та турніри вимагають 2 проти 2.

ESL Pro Tour 2021 – це онлайн-турнір, гравці якого розділені на три регіони: Америка, Азія та Європа.

Звичайний шлях до змагань, незалежно від регіону, полягає в тому, щоб зареєструватися на відкриту кваліфікацію, а потім отримати місце в закритій кваліфікації. Тоді візьміть участь у закритій кваліфікації та дайте місце Челленджеру. Гравці з найвищим рейтингом запрошуються на Челленджер; вони не беруть участі у кваліфікаціях.

Якщо ви хочете слідкувати за кращими гравцями Warcraft 3 і мати можливість робити точні ставки, ось деякі з кращих гравців, на яких варто стежити.

З Америки вам потрібно стежити за вихідцем з Орегону Віктором «Хітменом» Ліном. Він активний гравець Orc, зараз грає за DuSt Gaming і Zero Effort. Також з Орегону, Абдулазіз «CrunCher» Абед є активним гравцем у Human. Зараз він є частиною DuSt Gaming.

На азіатському полі битви Warcraft 3 Лай «Кольоровий» Йонг’юнь — професійний гравець у китайських нічних ельфів. Звичайно, Джан «Місяць» Дже Хо — легендарний корейський гравець «Нічних ельфів», який зараз грає за DRX. Гуо "eer0" Zixiang грав Орка, коли він був із ZDR, але зараз грає Undead і його тренує WFZ.

Eom "FoCuS" Hyo Sub, Park "Lyn" Joon і Jeon "Soin" Jin Hwan є професійними гравцями в корейських орків. Мун «Чеміко» Че Ён, не плутати з Джангом «Мун» Дже Хо, є професійним корейським гравцем-людом, який наразі співпрацює з RAPTOR Gaming.

Сюй «Стійкість» Юсін, якого також називають милим псевдонімом «Романтик», є професійним китайським гравцем, який спеціалізується на людській расі.

З європейської сторони гри лідером дошки є відомий Дмитро «Хеппі» Костін, найкращий гравець у Warcraft 3 з Росії, який зосереджується на расі нежиті. Андрій «Туманний» Корень родом з України та спеціалізується на расах нічних ельфів.

Сергій "HawK" Щербаков - ще один російський гравець, але він спеціалізується на людській расі. Даніель «XlorD» Спенст — професійний німецький гравець у нежить, який зараз представляє mousesports. Інший російський гравець, Ілля «JohnnyCage» Яшенков, є активним російським гравцем Human, який зараз грає за Thunder Ducks.

Плюси і мінуси

плюси

Warcraft 3: Reforged покращує кілька аспектів оригінальної гри, залишаючи основний геймплей незмінним, і це добре. Перекований, здебільшого, покращує візуальні ефекти. Структури, NPC, монстри та більшість юнітів були вдосконалені порівняно з оригінальними іграми.

Однокористувацькі кампанії в Reforged захоплять вас годинами, оскільки вони містять розширені історії, розказані з точки зору різних рас. Крім того, у Reforged включені місії з оригінальної Warcraft 3 і доповнення The Frozen Throne.

мінуси

Розкриття Reforged обіцяло суттєвий графічний ремонт, і хоча Reforged покращує візуальні ефекти, жорстка анімація сприяє загальній візуальній дешевизні. Деякі текстури та карти мають дивну розмитість, через що вони виглядають із нижчою роздільною здатністю, ніж є.

Оскільки ви не можете створити спеціальні прив’язки клавіш, ви повинні зайти у файли гри та змінити їх у файлі DOC або TXT, щоб відтворити досвід. Крім того, угоду користувача для Reforged було переписано так, що Blizzard володіє всіма спеціальними іграми. Reforged не пропонує багато нового для ветеранів і видаляє функції, до яких ці гравці звикли.

Розуміння ставок Warcraft

в наші дні, букмекер онлайн-кіберспорту надати гравцям чотири різні типи ставок Warcraft 3. Прикладами є ставки на ринку ставок на переможців матчів, ринку гандикапів, ринку ф’ючерсів або ринків прямих переможців і ринку спеціальних пропозицій.

Ринок переможців матчів є найпростішим для розуміння типом ринку ставок. Гравці обирають, яка з двох команд переможе в кінці гри. Ставки на гандикап ставлять одну команду (зазвичай фаворитів) у невигідне становище за результатами (наприклад, -0,5, -1 або 1,5), і щоб виграти ставку, команда повинна забити на один гол більше, ніж її гандикап.

Крім згаданих вище ринків, учасники ставок Warcraft 3 можуть робити ставки на ринку ф’ючерсів або прямих переможців, де вони можуть передбачити переможця певного турніру до його початку, а також на спеціальних ринках. Спеціальні ринки особливо захоплюючі, оскільки вони включають такі ставки, як «Точний рахунок» або «Кількість вбивств» (більше/менше), які лише справжній фанат Warcraft 3 зможе правильно передбачити.

Поради та підказки Warcraft

Це неминуче азартна гра, як і всі ставки; однак гравці, які знають більше про гравців і команди, що змагаються, завжди матимуть кращі шанси зробити виграшну ставку. Перш ніж робити ставки на кіберспорт, візьміть до уваги наступні поради щодо ставок на Warcraft 3.

Перш ніж робити ставки, ви повинні ознайомитися з усіма найкращими гравцями та командами Warcraft 3. Перевірте результати команд і гравців, щоб допомогти вам робити ставки. Якщо дві команди вже билися раніше, це дасть вам уявлення про те, як розгорнеться останній матч. Це тип інформації, який використовують багато гравців, щоб допомогти їм вибрати кращу команду в a різноманітність кіберспорту і традиційні види спорту.

Наприклад, якщо один із гравців виграв останні десять ігор між ними, гравець, який програв ці десять ігор, навряд чи виграє одинадцятий матч. Перш ніж вибрати переможця в командному турнірі, ви повинні перевірити гравців кожної команди. Як складається кожен список? Подивіться попередні матчі та результати змагань кожного гравця, щоб краще зрозуміти, яка команда є найсильнішою.

About the author
Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
Кіберспорт
About

Чжан Вей, більш відомий на арені кіберспорту як «DragonMaster», зайняв нішу як лідер думки на перехресті онлайн-казино та кіберспорту. Завдяки безпомилковому чуттю тенденцій у поєднанні з прискіпливою увагою до деталей, він одночасно є стратегом і провидцем у цій галузі.

Send email
More posts by Zhang Wei