Найпопулярніші Valorant сайти ставок за 2024

Ставки на кіберспорт Valorant є одними з найважливіших речей, що відбуваються на сцені ставок на кіберспорт. У цьому посібнику дізнайтеся все, що потрібно знати про ставки на цю відносно нову гру, яка конкурує з такими, як Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) і Fortnite як на кіберспортивній сцені, так і в індустрії ставок.

Після його появи в 2020 році, Valorant швидко став фаворитом на сцені кіберспорту, і миттєво почав з’являтися на сайтах ставок. Зараз це один із найпопулярніших кіберспортивних видів спорту, на який роблять ставки.

Найпопулярніші Valorant сайти ставок за 2024
Oleksandr Ivanov
WriterOleksandr IvanovWriter

Усе, що вам потрібно знати про Valorant

Valorant — остання відеогра американського розробника та видавця Ігри бунту. Це той самий магнат відеоігор, що стоїть за франшизою онлайн-батьової арени для кількох гравців, Ліга Легенд.

По-перше, Valorant — це тактична відеогра FPS із персонажами 5 на 5, доступна для Microsoft Windows. Безкоштовна гра базується на Unreal Engine 4, найкращому механізмі створення 3D у реальному часі з чудовою графікою та звуком для максимального занурення. Розробка гри почалася в 2014 році, але була офіційно випущена 2 червня 2020 року.

Ігровий процес Valorant

У Valorant гравці беруть на себе роль агентів у атаці чи захисті. Мета гри залежить від режиму. На даний момент цей FPS має сім режимів:

 • Без рейтингу: атакуюча команда повинна підірвати бомбу (Шип). Це матч Bo25, тому команда, яка першою виграє 13 раундів, отримує корону.
 • Spike Rush: це матч Bo7, у якому всі гравці в атаці мають шип, але в кожному раунді можна активувати лише один шип.
 • Змагання: команди по черзі грають у обороні та в атаці, а також представлена система рейтингу на основі перемоги, коли гравці отримують ранги після п’яти ігор.
 • Deathmatch: 14 гравців беруть участь у дев'ятихвилинному бою. Щоб перемогти в цьому режимі, гравцям потрібно зробити 40 вбивств.
 • Snowball Fight: командний режим Deathmatch, де гравцям потрібно 50 вбивств, щоб перемогти.
 • Ескалація: щоб перемогти в цьому режимі, команда повинна пройти всі 12 рівнів або піднятися на вищий рівень, ніж суперник, за 10 хвилин.
 • Реплікація: уся команда грає як випадково вибраний агент у матчі Bo9.

Ставки на кіберспорт Valorant

Ставки Valorant мають багато варіантів і дуже схожі на Ставки CS:GO ринки. Нижче наведено найпопулярніші варіанти:

 • Повний переможець: передбачте, яка команда виграє турнір.
 • Переможець матчу: спрогнозуйте команду, яка виграє матч.
 • Переможець карти: передбачте команду, яка виграє карту.
 • Перша кров: передбачте команду, яка першою вб’є.
 • Шип: передбачте, чи вдасться зловмисникам підірвати бомбу (Шип).
 • Знешкодження шипа: передбачте, чи вдасться захисникам знешкодити бомбу (шип).
 • Вибрані персонажі: деякі сайти дозволяють гравцям робити ставки на персонажів, яких обере команда.
 • Підсумки: деякі букмекери мають ринки «більше» або «менше» на різні статистичні дані в грі, наприклад, вбивства, спайк-планти, розрядки, тузи тощо.
 • Туз: передбачте, чи зможе один гравець самостійно усунути всіх суперників за один раунд.
 • Командний туз: передбачте, чи кожен гравець усуне одного гравця з іншої команди.

До речі, у ставках Valorant учасники ставок можуть зробити ставку перед початком матчу або під час гри (live ставки).

Чому Valorant популярний?

Незважаючи на те, що Valorant є новим на сцені кіберспорту, він є фаворитом уболівальників, залучаючи навіть CS: GO та Fortnite diehards. Статистика Active Player показує, що Valorant підтримував 12 мільйонів активних гравців протягом 2021 року.

Пікова кількість активних гравців становила 15 мільйонів. Незважаючи на те, що Valorant все ще перебуває в тіні таких ігор, як Apex Legends, League of Legends і CS: GO, він уже випередив Overwatch і COD: Modern Warfare, які мають сім мільйонів і 10 мільйонів активних користувачів відповідно.

Отже, що стимулює експоненціальне зростання популярності цієї відеоігри?

Гра Valorant онлайн

Однією з причин, чому Valorant стає все популярнішим з кожним днем, є той факт, що це безкоштовна гра. Це було очікувано тепер, коли всі інші великі ігри в кіберспорті перейшли на F2P. Окрім безкоштовної гри, у Valorant можна грати онлайн, тож шанувальники гри FPS з усього світу можуть змагатися окремо чи командами дистанційно.

Інтернет-спільнота

Велика онлайн-спільнота, починаючи від форумів і закінчуючи соціальними мережами, робить Valorant популярним. На таких платформах можуть взаємодіяти гравці з усього світу. Деякі з найбільших спільнот Valorant є на Discord, YouTube, Facebook, Instagram і Twitter.

Інфлюенсери

Третя причина популярності Valorant – інфлюенсери. Без сумніву, Valorant буде домінуючою силою на сцені та на найкращих сайтах ставок на кіберспорт. Його радо приймають у галузі та підтримують деякі з найвидатніших гравців кіберспорту. Колишній професійний гравець CS: GO і стример Shroud and Ninja, професійний геймер, YouTuber і Twitch стример, високо оцінили Valorant.

Найбільші гравці Valorant

Як згадувалося раніше, Valorant схожий на CS: GO. Багато гравців CS: GO переходять на Valorant. Це включає професійних гравців. Деякі з гучних імен, які перейшли з CS: GO на Valorant, включають Тайсона «TenZ» Нго, Оскара «mixwell» Канельяса Колочо та Тайлера «Skadoodle» Латема.

І це не тільки CS:GO. Гравці Fortnite також приєднуються до цієї гри. І тут кілька гравців, які прихильні до Fortnite, зокрема Гаррісон «psalm» Чанг, Понтус «Zyppan» Eek, Джейк «POACH» Брумлев та Олександр «zeek» Zygmunt, покинули Fortnite на користь Valorant.

І звичайні геймери, і професійні гравці люблять Valorant через те, як Riot Games структурує все, від ігрової механіки, економічної системи та поєднання індивідуальної гри та командної роботи.

Кіберспортивні турніри Valorant

Найкраще у Valorant - це величезна кількість турніри та змагання цілий рік. Це також хороша новина для гравців, які роблять ставки, оскільки вони мають онлайн-ринки ставок Valorant цілий рік. Цікаво, що існують як чоловічі, так і жіночі змагання, що охоплюють події A-Tier, B-Tier, C-Tier і S-Tier.

Отже, на які найкращі кіберспортивні змагання Valorant можна зробити ставку?

Доблесні чемпіони

Організований Riot Games, Valorant Champions є найпрестижнішим турніром Valorant. 2021 Valorant Champions був першим турніром і зібрав призові 1 000 000 доларів США. Цього року, швидше за все, захід буде приймати Riot Games.

Серія запалювання

Серія Valorant Ignition складається з кількох турнірів; наприклад, Epulze Royal SEA Cup, Rise of Valour, FTW Summer Showdown, GGTech Invitational 2 - LAS, Cyber Games Arena Pacific Open, WePlay! VALORANT Invitational і BLAST Twitch Invitational.

Перший удар

Цей турнір став першим великим змаганням Valorant. Місія полягала в тому, щоб назвати регіональних чемпіонів у шутері від першої особи. Це також один із найкращих матчів Valorant для ставок.

Вище наведено деякі з найбільших турнірів Valorant. Інші гідні згадки включають Міжнародний чемпіонат Arena of Valor, Zotac Cup Valorant, Champions Tour Europe, Rivals Women's Cup, Champions Tour Turkey, Oceania Tour, Valorant Masters Cup і Charge Gaming Valorant Cup.

Сайти ставок Valorant

Сайти ставок Valorant стають все більш популярними зараз, коли оператори розуміють, наскільки масштабною є ця гра. Кіберспортивні букмекери поспішають додати Valorant до меню. На жаль ні всі сайти ставок на кіберспорт варто перевірити. Отже, як гравці знаходять найкращий додаток для ставок на кіберспорт Valorant?

Перш за все грайте на ліцензованому сайті ставок. Перед реєстрацією переконайтеся, що сайт має дійсну ліцензію. Далі зверніть увагу на наявність ринків ставок Valorant. Деякі сайти мають багато ринків цілий рік, тоді як інші висвітлюють лише кілька найкращих подій. Ще один аспект – це банківські можливості.

Гравці повинні переконатися в наявності депозит і способи виведення, а також валюти сприяють їм. Бонуси Valorant також варто перевірити. Як і в інших кіберспортивних іграх, букмекери пропонують безліч акцій і бонусів, на які можуть претендувати учасники ставок.

Для тих, хто не впевнений, які найкращі букмекерські сайти Valorant, щоб приєднатися, експерти з ставок Valorant виконали важку роботу. Вони рекомендують Betwinner, 22BET, Betsson, William Hill, Leo Vegas 10Bet і ComeOn.

Найкращі команди Valorant

Valorant, безсумнівно, буде великим. Відеогра, яка організувала падіння CS: GO та Fortnite, приваблює навіть великі кіберспортивні команди. Кілька найкращих кіберспортивних команд уже приєдналися до кіберспортивної сцени Valorant. Тепер дуже важливо знати, на які найкращі команди можна робити ставки. Нижче ви можете знайти найбільші команди.

Acend

Безперечно, найкраща команда у Valorant — це переможець найбільшого турніру Valorant Champions. Найкраща команда для ставок у Valorant — це Acend, європейська кіберспортивна команда. Незважаючи на те, що у команди був не дуже вдалий рік на інших подіях у 2021 році, вони здивували всіх, вигравши Valorant Champions 2021, вибивши таких команд, як Team Secret, Team Liquid і Gambit Esports. Ймовірно, Acend розширить своє домінування у 2022 році.

Гамбіт Кіберспорт

Раніше відомий як Gambit Gaming, Гамбіт Кіберспорт є другим найкращим кланом Valorant. Російська кіберспортивна команда домінувала весь рік і добре показала себе на Valorant Champions 2021. Gambit нокаутував X10 CRIT і KRU Esports лише для того, щоб поступитися Acend у фіналі. Очікуйте, що у 2022 році Gambit стане сильнішим.

Інші хороші команди, на які можна робити ставки, включають Team Secret, Cloud9 Blue, Fnatic, KRU Esports, Team Liquid, Sentinels, 100 Thieves, G2 Esports, Team Vitality, TENSTAR, LDN UTD і BIG.

Плюси і мінуси ставок Valorant

Як дві сторони медалі, ставки на кіберспорт Valorant мають переваги та недоліки. Нижче наведено хороші та погані сторони ставок на цю гру.

плюси

 • Доступність сайтів для ставок: хоча спочатку було дуже мало букмекерських контор зі ставками на кіберспорт зі ставками Valorant, сьогодні існує багато сайтів ставок Valorant.
 • Робити ставки – це весело: для шанувальників Valorant ставки на їхні улюблені команди можуть додати трохи адреналіну під час перегляду прямих трансляцій.
 • Бонуси за ставки Valorant: букмекери видають фантастичні бонуси для шанувальників ставок на кіберспорт, у тому числі для тих, хто робить ставки Valorant.
 • Безліч турнірів: тепер, коли ця гра стала руйнівною силою в кіберспорті, вона може похвалитися багатьма турнірами. Гравці можуть бути впевнені, що ринки Valorant будуть працювати цілий рік.

мінуси

 • Відсутність відповідних даних: для багатьох подій низького рівня може бути важко знайти критичні дані, такі як форма команди, h2h тощо.
 • Ставки на Valorant викликають звикання: ставки на Valorant можуть викликати звикання, як і сама гра. Гравці повинні грати відповідально, щоб бути в безпеці.

Коефіцієнти ставок Valorant

Перш ніж взяти участь у ставках Valorant, гравці повинні зрозуміти, як працюють шанси. Хороша річ у тому, що шанси Valorant функціонують так само, як шанси інші кіберспортивні ігри на сцені ставок. В основному існує три формати коефіцієнтів.

 1. Десяткові коефіцієнти: Також відомий як European odds, це найпопулярніший формат коефіцієнтів Valorant. Щоб обчислити виграш, помножте десятковий коефіцієнт на ставку
 2. Дробові коефіцієнти: Також відомий як British or UK odds, це найстаріший формат коефіцієнтів. Як випливає з назви, він представлений у дробах; є чисельник і знаменник. Деякі сайти ставок Valorant мають дробові коефіцієнти. Чисельник (ліворуч) означає, скільки виграно, а знаменник (праворуч) — ставку
 3. грошова лінія: Коефіцієнти, також відомі як американські коефіцієнти, тут представлені як негативні (фаворити) або позитивні (аутсайдери). Улюблені коефіцієнти (-) вказують на суму ставки, щоб виграти 100 доларів. Коефіцієнти аутсайдера (+) показують суму виграшу за кожну ставку в розмірі 100 доларів. Гравці отримують свої ставки назад.

Деякі сайти матимуть лише один із цих форматів коефіцієнтів, але найкращий сайт для ставок на кіберспорт дає гравцям можливість вибрати бажаний формат коефіцієнтів.

Поради та підказки

Є кілька порад, які можуть допомогти гравцям приймати кращі рішення щодо ставок у Valorant.

 1. По-перше, слідкуйте за змаганнями Valorant, щоб знати, коли вони відбуваються, формати ігор і команди-учасники. Також важливо знати, на які найкращі команди можна робити ставки.
 2. По-друге, подивіться, що кажуть експерти з ставок на кіберспорт Valorant. Хоча такі прогнози Varorant можуть бути не 100%, вони можуть значно допомогти.
 3. Нарешті, будьте зацікавлені в шансах. Чим вищі шанси, тим менша ймовірність і навпаки. Букмекери ретельно аналізують команди, тому в більшості випадків вони завжди мають рацію з коефіцієнтами.
About the author
Oleksandr Ivanov
Oleksandr Ivanov
про

Олександр Іванов, енергійний 26-річний українець, вправно поєднує свою любов до онлайн-казино з вмінням української локалізації, створюючи спеціалізовані казино-посібники для геймерів України.

Send email
More posts by Oleksandr Ivanov