Valorant

Ставки на кіберспорт Valorant є одними з найважливіших речей, що відбуваються на сцені ставок на кіберспорт. У цьому посібнику дізнайтеся все, що потрібно знати про ставки на цю відносно нову гру, яка конкурує з такими, як Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) і Fortnite як на кіберспортивній сцені, так і в індустрії ставок.

Після його появи в 2020 році, Valorant швидко став фаворитом на сцені кіберспорту, і миттєво почав з’являтися на сайтах ставок. Зараз це один із найпопулярніших кіберспортивних видів спорту, на який роблять ставки.

Про Valorant

Про Valorant

Valorant — найновіша відеогра американського розробника та видавця Ігри Riot. Це той самий магнат відеоігор, який стоїть за франшизою багатокористувацької бойової арени, Ліга Легенд.

Для початку, Valorant — це тактична відеогра-герой на основі персонажів 5 на 5, доступна в Microsoft Windows. Безкоштовна гра заснована на Unreal Engine 4, найкращому двигуні для створення 3D-вимірів у реальному часі з чудовою графікою та звуком для максимального занурення. Розробка гри почалася в 2014 році, але офіційно вийшла 2 червня 2020 року.

Геймплей Valorant

У Valorant гравці виконують роль агентів у нападі або захисті. Мета гри залежить від режиму. На даний момент цей FPS має сім режимів:

 • Без рейтингу: команда атаки повинна підірвати бомбу (Спайк). Це матч Bo25, тому корону отримує перша команда, яка виграє 13 раундів.
 • Spike Rush: це матч Bo7, де всі гравці в атаці несуть Спайк, але тільки один Шип можна активувати в кожному раунді.
 • Змагання: команди по черзі грають у захисті та в атаці, а також запроваджується система рейтингу на основі перемог, коли гравці отримують звання після п’яти ігор.
 • Deathmatch: 14 гравців беруть участь у дев’ятихвилинній битві. Щоб перемогти в цьому режимі, гравцям потрібно вбити 40 разів.
 • Snowball Fight: Командний режим Deathmatch, де гравцям потрібно вбити 50, щоб перемогти.
 • Ескалація: щоб перемогти в цьому режимі, команда повинна пройти всі 12 рівнів або за 10 хвилин бути на вищому рівні, ніж суперник.
 • Повторення: вся команда грає як випадково вибраний агент у матчі Bo9.
Про Valorant
Ставки на кіберспорт Valorant

Ставки на кіберспорт Valorant

Ставки Valorant мають багато варіантів і дуже схожі на Ставки CS:GO ринки. Нижче наведені найпопулярніші варіанти:

 • Прямий переможець: передбачте, яка команда виграє турнір.
 • Переможець матчу: спрогнозувати команду, яка виграє матч.
 • Переможець карти: передбачте команду, яка виграє карту.
 • Перша кров: спрогнозувати команду, яка отримає перше вбивство.
 • Spike plant: спрогнозувати, чи успішно зловмисники підірвуть бомбу (Spike).
 • Знешкодження Спайка: передбачте, чи вдасться захисникам знешкодити бомбу (Спайк).
 • Вибрані персонажі: деякі сайти дозволяють гравцям робити ставки на персонажів, яких вибере команда.
 • Підсумки: у деяких букмекерів є перевищення/заниження ринків різної внутрішньоігрової статистики, наприклад, вбивства, рослини шипів, розрядки, тузи тощо.
 • Туз: спрогнозувати, чи один гравець знищить усіх супротивників поодинці в одному раунді.
 • Командний туз: спрогнозувати, чи вилучить кожен гравець одного гравця з іншої команди.

Для запису, у ставках Valorant учасники можуть робити ставки перед початком матчу або під час гри (ставки в реальному часі).

Ставки на кіберспорт Valorant
Чому Valorant популярний?

Чому Valorant популярний?

Незважаючи на те, що Valorant є досить новим на сцені кіберспорту, Valorant є улюбленим фанатом, який приваблює навіть прихильників CS: GO і Fortnite. Статистика Active Player показує, що протягом 2021 року Valorant підтримував 12 мільйонів активних гравців. Пік активних гравців становив 15 мільйонів. Незважаючи на те, що Valorant все ще затьмарений такими, як Apex Legends, League of Legends і CS: GO, він уже обігнав Overwatch і COD: Modern Warfare, які мають сім мільйонів і 10 мільйонів активних користувачів відповідно.

Отже, що стимулює експоненційне зростання популярності цієї відеоігри?

Гра в Valorant онлайн

Однією з причин, чому Valorant з кожним днем стає все більш популярним, є той факт, що це безкоштовна гра. Це очікувалося тепер, коли всі інші великі ігри в кіберспорті перейшли на F2P. Окрім безкоштовної гри, у Valorant можна грати онлайн, тож шанувальники гри FPS з усього світу можуть битися з нею як окремо, так і командами, віддалено.

Інтернет-спільнота

Широка онлайн-спільнота, починаючи від форумів і закінчуючи соцмережами, робить Valorant популярним. На таких платформах можуть взаємодіяти гравці з усього світу. Деякі з найбільших спільнот Valorant є на Discord, YouTube, Facebook, Instagram та Twitter.

Інфлюенсери

Третя причина популярності Valorant – впливові особи. Без сумніву, Valorant буде домінуючою силою на сценах і на найкращих сайтах ставок на кіберспорт. Він сердечно вітається в індустрії та має підтримку деяких з найвідоміших гравців кіберспорту. Колишній професіонал і стример CS: GO Shroud і Ninja, професійний геймер, YouTuber і стример Twitch, високо оцінили Valorant.

Найбільші гравці Valorant

Як згадувалося раніше, Valorant схожий на CS: GO. Багато гравців CS: GO переходять на Valorant. Сюди входять професійні гравці. Деякі з відомих імен, які перейшли з CS: GO до Valorant, включають Тайсона "TenZ" Нго, Оскара "mixwell" Канельласа Колочо та Тайлера "Skadoodle" Latham. І це не тільки CS: GO. Гравці Fortnite також приєднуються до цієї гри. І тут кілька гравців, що прихильники Fortnite, зокрема Харрісон «псальм» Чанг, Понтус «Зіппан» Ік, Джейк «ПОУЧ» Брумлев та Олександр «зік» Зигмунт, залишили Fortnite на користь Valorant.

І звичайні, і професійні гравці люблять Valorant через те, як Riot Games структурує все, починаючи від ігрової механіки, економічної системи та поєднання індивідуальної гри та командної роботи.

Чому Valorant популярний?
Кіберспортивні турніри Valorant

Кіберспортивні турніри Valorant

Найкраще у Valorant – це величезна кількість турніри та змагання цілий рік. Це також хороша новина для гравців, оскільки ринки ставок Valorant працюють цілий рік. Цікаво, що є змагання як для чоловіків, так і для жінок, які охоплюють змагання A-Tier, B-Tier, C-Tier і S-Tier.

Отже, на які найкращі кіберспортивні змагання Valorant можна робити ставки?

Доблесні чемпіони

Valorant Champions, організований Riot Games, є найпрестижнішим турніром Valorant. Першим турніром став Valorant Champions 2021, який зібрав 1 000 000 доларів США. Цього року, швидше за все, організатором події стане Riot Games.

Серія запалювання

Серія Valorant Ignition складається з кількох турнірів; наприклад, Epulze Royal SEA Cup, Rise of Valour, FTW Summer Showdown, GGTech Invitational 2 - LAS, Cyber Games Arena Pacific Open, WePlay! VALORANT Invitational і BLAST Twitch Invitational.

Перший удар

Цей турнір став першим великим змаганням Valorant. Місія полягала в тому, щоб коронувати регіональних чемпіонів із шутера від першої особи. Це також один із найкращих матчів Valorant, на які можна робити ставки.

Вище наведено одні з найбільших турнірів Valorant. Серед інших гідних згадок – Zotac Cup Valorant, Champions Tour Europe, Rivals Women's Cup, Champions Tour Turkey, Oceania Tour, Valorant Masters Cup та Charge Gaming Valorant Cup.

Кіберспортивні турніри Valorant
Сайти ставок Valorant

Сайти ставок Valorant

Сайти ставок Valorant стають все більш популярними зараз, коли оператори усвідомлюють, наскільки велика ця гра. Кіберспортивні букмекери поспішають додати в меню Valorant. На жаль ні всі сайти ставок на кіберспорт варто перевірити. Отже, як учасникам ставок знайти найкращий додаток для ставок на кіберспорт Valorant?

По-перше, грати на ліцензованому сайті ставок. Перед реєстрацією переконайтеся, що сайт має дійсну ліцензію. Далі зверніть увагу на наявність ринків ставок Valorant. Деякі сайти мають багато ринків цілий рік, тоді як інші охоплюють лише кілька найвищих подій. Ще один аспект – банківські варіанти. Гравці повинні переконатися в наявності депозит і способи виведення коштів, а також валюти надають їм перевагу. Також варто ознайомитися з бонусами Valorant. Як і в інших кіберспортивних іграх, у букмекерів є багато акцій і бонусів, на які можуть претендувати гравці.

Для тих, хто не впевнений, які найкращі сайти для ставок на кіберспорт Valorant, щоб приєднатися, експерти зі ставок Valorant зробили важку роботу. Вони рекомендують Betwinner, 22BET, Betsson, William Hill, Leo Vegas 10Bet і ComeOn.

Сайти ставок Valorant
Кращі команди Valorant

Кращі команди Valorant

Valorant, безсумнівно, буде великим. Відеогра, яка організовує падіння CS: GO і Fortnite, приваблює навіть великі кіберспортивні команди. Кілька найкращих кіберспортивних команд уже приєдналися до кіберспортивної сцени Valorant. Тепер важливо знати, на які найкращі команди можна робити ставки. Нижче ви можете знайти найбільші команди.

Acend

Безперечно, найкраща команда у Valorant – це переможець найбільшого турніру Valorant Champions. Найкраща команда, на яку можна зробити ставку у Valorant, це Acend, європейський кіберспортивний наряд. Незважаючи на те, що команда провела не дуже вдалий рік на інших подіях у 2021 році, вони здивували всіх, вигравши Valorant Champions 2021, вибивши такі команди, як Team Secret, Team Liquid і Gambit Esports. Ймовірно, Acend продовжить своє домінування в 2022 році.

Gambit Esports

Раніше відомий як Gambit Gaming, Gambit Esports є другим найкращим кланом Valorant. Російська кіберспортивна команда домінувала протягом усього року та добре виступила на Valorant Champions 2021. Gambit нокаутував X10 CRIT і KRU Esports лише для того, щоб у фіналі поступився Acend. У 2022 році очікуйте, що Гамбіт вийде сильнішим.

Інші хороші команди, на які можна зробити ставку, включають Team Secret, Cloud9 Blue, Fnatic, KRU Esports, Team Liquid, Sentinels, 100 Thieves, G2 Esports, Team Vitality, TENSTAR, LDN UTD і BIG.

Кращі команди Valorant
Плюси і мінуси ставок Valorant

Плюси і мінуси ставок Valorant

Як дві сторони медалі, ставки на кіберспорт Valorant мають як переваги, так і недоліки. Нижче наведено хороші та погані сторони ставок на цю гру.

Плюси

 • Наявність сайтів для ставок. Хоча спочатку було дуже мало букмекерських контор на кіберспорт із ринками Valorant, сьогодні існує багато сайтів ставок Valorant.
 • Ставки — це весело: для вболівальників Valorant ставки на їхні улюблені команди можуть додати трохи адреналіну під час перегляду прямих трансляцій.
 • Бонуси для ставок Valorant: букмекери розливають фантастичні бонуси для прихильників ставок на кіберспорт, у тому числі для гравців Valorant.
 • Багато турнірів: тепер, коли ця гра є руйнівною силою в кіберспорті, вона може похвалитися багатьма турнірами. Учасники пари можуть бути впевнені, що ринки Valorant працюватимуть цілий рік.

Мінуси

 • Відсутність відповідних даних: для багатьох подій низького рівня може бути важко знайти важливі дані, такі як форма команди, час і час тощо.
 • Ставки на Valorant викликають звикання: ставки на Valorant можуть викликати звикання, як і сама гра. Гравці повинні грати відповідально, щоб бути в безпеці.
Плюси і мінуси ставок Valorant
Коефіцієнти ставок Valorant

Коефіцієнти ставок Valorant

Перш ніж брати участь у ставках Valorant, гравці повинні зрозуміти, як працюють коефіцієнти. Добре те, що шанси Valorant працюють так само, як і шанси інші кіберспортивні ігри на сцені ставок. По суті, існує три формати коефіцієнтів.

 1. Десяткові шанси: Також відомий як європейські коефіцієнти, це найпопулярніший формат коефіцієнтів Valorant. Щоб підрахувати виграш, помножте десяткові коефіцієнти на ставку
 2. Дробові шанси: Також відомий як британські чи британські коефіцієнти, це найстаріший формат коефіцієнтів. Як видно з назви, він представлений дробами; є чисельник і знаменник. Деякі сайти ставок Valorant мають дробові коефіцієнти. Чисельник (ліворуч) показує, скільки виграно, а знаменник (праворуч) — це ставка
 3. Грошова лінія: Також відомі як американські шанси, тут коефіцієнти представлені як негативні (вибрані), так і позитивні (аутсайдери). Улюблені коефіцієнти (-) вказують на суму, яку потрібно зробити, щоб виграти 100 доларів. Коефіцієнти аутсайдерів (+) показують виграну суму за кожну ставку в 100 доларів. Гравці повертають свою ставку.

Деякі сайти матимуть лише один із цих форматів коефіцієнтів, але найкращий сайт ставок на кіберспорт надає гравцям вибір щодо використання бажаного формату коефіцієнтів.

Коефіцієнти ставок Valorant
Поради та рекомендації

Поради та рекомендації

Є кілька порад, які допоможуть гравцям приймати кращі рішення щодо ставок у Valorant.

 1. По-перше, слідкуйте за змаганнями Valorant, щоб знати, коли вони відбуваються, про формати гри та команди-учасники. Також важливо розуміти, на які найкращі команди можна робити ставки.
 2. По-друге, подивіться, що говорять експерти зі ставок на кіберспорт Valorant. Хоча такі прогнози Varorant можуть бути не 100%, вони можуть значно допомогти.
 3. Нарешті, уважно ставтеся до шансів. Чим вищі шанси, тим менша ймовірність і навпаки. Букмекери детально аналізують команди, тому в більшості випадків вони завжди праві з коефіцієнтами.
Поради та рекомендації