Найпопулярніші Tekken сайти ставок за 2024

Бойова аркадна відеогра, що розповсюджується Bandai Namco Entertainment, відеогра Tekken створена Bandai Namco Studios. Також розробники розповсюдили друковані та кіноадаптації, які користуються світовою популярністю серед шанувальників. Геймери борються з супротивником, використовуючи зброю і рукопашний бій у вигляді кидків, блоків і втечі. Гравці можуть вибирати з різноманітних складів, які належать до різних етнічних груп і мають різні стилі бою. Деякі персонажі є надприродними, включаючи Ангела, Диявола та Огра.

Tekken визнаний лідером у галузі тривимірної анімації, як одна з перших кіберспортивних ігор, яка включає цю технологію у відео. У 1994 році японський розробник Namco випустив першу версію гри. До 2017 року компанія випустила вісім додаткових продуктів. Знакові випуски включають ігри Tekken 2 і Tekken 3, які відомі завдяки захоплюючим враженням гравця. Серія відеоігор має комерційний успіх, і Tekken вважається найбільш продаваною франшизою всіх часів. Компанія відвантажила понад 53,5 мільйона одиниць. Фактично, експерти галузі зараховують публікації компанії покращення стандартів відеоігор.

Найпопулярніші Tekken сайти ставок за 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ставки на Tekken

Незважаючи на те, що Tekken є популярною грою, сцена ставок на кіберспорт не така надійна, як в інших іграх кіберспорту. Наприклад, ставки Tekken не так популярні, як інші відомі кіберспортивні ігри як CSGO, Dota і LOL. Отже, не всі букмекери пропонують ставки на матчі Tekken. Тим не менш, навіть найкращий сайт ставок на кіберспорт пропонує шанси та можливості для ставок на великі турніри Tekken. Як правило, ставки Tekken приймаються на матчі між двома бійцями. Ось звичайні ставки Tekken на сайти ставок на кіберспорт:

 • Переможець матчу: гравець, який виграє матч 1 на 1. Це найпростіше зробити для Tekken. Переважають гравці з нижчими коефіцієнтами
 • Переможець раунду: Гравець, який виграє раунд
 • Тривалість раунду: Учасники ставки роблять ставку на те, як довго триває раунд
 • Переможець турніру: Зробіть ставку на те, яка команда або гравець виграє весь турнір
 • Загальна кількість раундів: ставка на кількість раундів, включаючи менше або більше певного числа.
 • Total Fighter: Учасник ставки може зробити ставку на загальну кількість раундів, які виграє боєць
 • Гандикап: за допомогою ставок на гандикап гравець може знімати очки з улюбленого гравця та передавати очки аутсайдеру.
 • Непарний або Парний: ця ставка діє на кількість раундів у матчі, що припадає на парне або непарне число
 • Інше: спеціальні ставки включають, який гравець першим атакує або який гравець ініціює першу комбінацію в матчі.

Чому Tekken популярний?

Популярність Tekken заснована на тому, що це одна з перших ігор, яка зібрала багатомільйонну кількість гравців у всьому світі. Використовуючи нові технології, розробники гри вийшли на ринок, який хоче брати участь у захоплюючих іграх із можливістю керувати різними персонажами.

Інтернет-спільнота

Завдяки потужній інтернет-спільноті Tekken користується всесвітньою популярністю. Мільйони гравців насолоджуються грою. Як одна з найпопулярніших кіберспортивних ігор в історії кіберспорту, шанувальники Tekken беруть участь в онлайн-спільнотах і програмах соціальних мереж, щоб взаємодіяти з однодумцями. Геймери з кожного рівня навичок збираються, щоб обговорити ігрові стратегії. Члени спільноти планують місцеві турніри та зустрічаються для ігрових сесій онлайн. Деякі гравці говорять присмак, а інші підтримують інших гравців. Зростання онлайн-платформ, таких як гіганти соціальних мереж Discord і Twitter, є конкуренцією для ігрових спільнот старої школи. Один із сайтів, Tekken Zaibatsu, був закритий у 2021 році, оскільки гравці переходять на більш популярні сайти соціальних мереж, щоб зустрічатися, планувати та виносити сміття.

Гра в Tekken онлайн

У міру розвитку відеоігор спосіб розповсюдження ігор Tekken змінюється відповідно до попиту ринку. Конкурси з відеоігор Tekken проводяться у формі організованих заходів. Граючи індивідуально або з командами, аматорські ігри поступилися місцем професійному рівню. Розробник активно створює нові ігри з метою розробки турнірів для створення онлайн-бази шанувальників.

Чому гру люблять гравці?

Гравці люблять Tekken з п’яти основних причин, зокрема:

 1. Цікаві персонажі та стилі бою приваблюють гравців, які хочуть випробувати різноманітний ігровий досвід
 2. Анімація та ефекти роблять гру захоплюючою та цікавою для перегляду.
 3. Можливість налаштувати гру є привабливою для гравців, тим більше, що деякі параметри налаштування не вимагають додаткових платежів.
 4. Простота гри робить гру привабливою для новачків, які можуть вибирати варіанти гри та насолоджуватися грою, використовуючи просту для розуміння технологію.
 5. Режими пропонують інтенсивну гру та достатню різноманітність бойових дій, щоб гравці поверталися за новими.

Як грати?

Хочете грати в Tekken? Просто завантажте гру на персональний комп'ютер. Встановіть файл. Гравці повинні мати достатньо місця на жорсткому диску та оперативної пам’яті. Для роботи гри потрібно щонайменше 6 ГБ, а також 2 ГБ оперативної пам’яті.

Чи є турнір Tekken?

Tekken 6 Global Championship це найбільший турнір для Tekken в історії гри на той час. У 2010 році компанія Namco Bandai Games виступила спонсором турніру, включно з категоріями для гравців: Xbox 360 і PlayStation 3. На фіналі в Токіо організатори обрали двох переможців з кожної категорії. Офіційно називається Japan Round, Namco провела фінал на міжнародному форумі в Токіо.

У 2022 році Namco та інші організатори турніру вживають широких заходів безпеки, щоб захистити гравців турніру під час пандемії. Гігант медіа-ігор Twitch співпрацює з Bandai Namco Entertainment America для проведення майбутніх турнірів. У червні в Орландо, штат Флорида, планується розпочати тур чемпіонату з файтингів. Загальний призовий фонд World Tour становить 200 000 доларів.

Команди Tekken

Від відносно нових гравців до команд, які вже деякий час змагаються професійно, конкурентний ландшафт Tekken дозрів для екстремальних змагань. Ось а пара команд для перегляду у майбутніх турнірних сезонах.

Несертифіковані виродки

У Uncertified Geeks (також відомий як TUG) представлена група самопроголошених гіків, які базуються в Південній Африці. Ці інтенсивні геймери дотримуються культури фанатів і працюють над покращенням ігрової продуктивності, щоб залишатися конкурентоспроможними. Команда почалася, коли один друг помітив, наскільки добре грають його однолітки, і запропонував групі об’єднатися, щоб змагатися професійно. Народжена з дружби та любові до ігор, група наполегливо тренується, щоб повністю розкрити свій потенціал. TUG бере участь у турнірах Tekken 7, Smash Bros та EA FIFA. У міру підвищення кваліфікації команда прагне досягти міжнародного успіху на найвищому рівні.

Vision Strikers

Vision Strikers - це корейська кіберспортивна група, яка проводить бойові дії на ігровій сцені. Після набору трьох найкращих гравців Tekken команда розраховує змагатися на найвищому рівні. Vision Strikers прагне створити кіберспортивну організацію найвищого рівня в Азії після придбання команди Rox Gaming, легендарної за успіх у турнірах Tekken. Придбання напевно змусить інших конкурентів Tekken звернути увагу на Vision Striker на майбутніх турнірах.

УЮ

UYU — це кіберспортивна організація в Північній Америці, яка є конкурентоспроможною в Call of Duty після підписання підписів зі Skyz, Proto, Mayhem, Nova та Spoof. Змагаючись у Профі-лізі CWL, різні варіації складу досягли успіху в кіберспортивних змаганнях. Було оголошено про план франчайзингу організації. Реєстр гравців перейшов до власних списків франшизи. До 2019 року UYU оголосив список, у якому будуть Wrecks, Infamous, Zyrral, Tisch і Pentagrxm. Команда кіберспорту є одним із найкращих учасників турнірів Tekken.

Team Liquid

Усі, хто пов’язаний з кіберспортом, знайомі Team Liquid, мультирегіональна кіберспортивна група, яка знаходиться в Нідерландах. У 2000 році засновники запустили Team Liquid після виходу StarCraft II. До 2012 року команда придбала північноамериканську команду для гри в Dota 2. У 2015 році злиття з Team Curse об’єднало ряд високопоставлених гравців. Європейська команда з Dota 2 перемогла на International 2017, вигравши найбільший приз в історії кіберспортивних турнірів на сьогоднішній день. Члени Team Liquid виграли титули LCS і турнір Intel Grand Slam 2019 року за виняткову гру CS:GO. Team Liquid — це найкращий призовий фонд Tekken.

Talon Esports

Розташований у Гонконзі, Talon Esports змагається по всій Азії. Команда групи Tekken входить до списку найбільших заробітків у відеогрі. Також відома тим, що добре грає в League of Legends, команда також називається PSG Talon через партнерство з PSG Esports. Pacific Championship Series — це відома ліга, яка діє в Південно-Східній Азії, Тайвані, Гонконгу та Макао.

Секрет команди

З 2014 р. Секрет команди схвилював шанувальників чудовою грою в Dota 2. У 2016 році кіберспортивна команда придбала жіночу команду CS:GO. Вона також розширила свою конкурентоспроможність у ігровому світі Street Fighter і підписала найвищого гравця Super Smash. До 2018 року Team Secret придбала ключових членів Team TyRanT, щоб отримати конкурентну перевагу в Age of Empires. У 2018 році команда знову розширилася, коли підписала Rainbow Six Siege Team IDK. Team Secret займає високе місце в прибутках від турнірів Tekken.

Плюси і мінуси

Кожен персонаж Tekken має ряд переваг і недоліків, про які гравці дізнаються під час гри. Наприклад, деякі символи постійно блокуються іншими символами і є непослідовними. Інші швидкі та цікаві у використанні. Сама гра отримує похвали та одну головну скаргу.

Плюси

 • 3-D анімація
 • Творчі персонажі
 • Налаштування
 • Легкість гри

Мінуси

 • Час завантаження

Розуміння коефіцієнтів ставок Tekken

У кіберспорті Tekken коефіцієнти відображають ймовірність перемоги команди або окремого гравця. Для гравців дуже важливо робити ставки в онлайн-букмах із чесними коефіцієнтами. Є три основних види коефіцієнтів ставок, включаючи американські, дробові та десяткові.

Більшість букмекерів пропонують десяткові коефіцієнти. У випадку з десятковими коефіцієнтами, чим нижчий коефіцієнт, тим більше шансів виграти гравець. Однак виплата, як правило, низька. З вищими коефіцієнтами, гравець бере на себе великий ризик, але виплата більше для переможців. Перед тим, як робити ставку, важливо знати, як розрахувати коефіцієнти ставок.

Поради та рекомендації щодо ставок на кіберспорт Tekken

Знати гру

Для гравців важливо розуміти гру Tekken. Щоб виграти ставку на кіберспорт, гравець повинен знати правила гри. Перегляд онлайн-підручників, читання посібників і будь-яка інформація про новини галузі підвищать шанси виграти ставку.

Бюджет

Кожна ставка - це ризик. Тому гравець повинен визначити свій бюджет для ставок. Дотримання бюджету допомагає підтримувати безпечні звички ставок для новачків і досвідчених професіоналів. Встановлення бюджету є важливою і розумною поведінкою в азартних іграх. Планування того, скільки і коли робити ставки, допомагає гравцеві приймати зважені та виграшні рішення.

Виберіть хорошу букмекерську контору

Поважні букмекерські ставки, швидше за все, пропонують вигідні коефіцієнти та надійні виплати. Дослідження, щоб переконатися, що букмекерська контора має належну ліцензію та надійність. Незалежно від того, чи робите ви ставки на веб-сайті чи в додатку для ставок на кіберспорт, прочитання умов гарантує, що гравець зрозуміє, чого очікувати під час внесення коштів та розміщення ставки. Перегляд онлайн-оглядів може дати гравцеві уявлення про те, як поживали інші споживачі, коли грали в азартні ігри в певних закладах.

Самоконтроль

Як і у випадку з усіма азартними іграми, важливо самостійно відстежувати поведінку в кіберспортивних азартних іграх, щоб уникнути звикання під час азартних ігор на сайтах для ставок на кіберспорт. Поведінка звикання включає неможливість припинити робити ставки, робити гроші, які гравець не може дозволити собі втратити, а також переживання почуття тривоги та депресії. Якщо ви відчуваєте будь-який із цих симптомів, людина може вирішити самостійно виключитися. Ліцензовані майданчики зазвичай дозволяють гравцеві зробити перерву, вирішивши призупинити обліковий запис на певний період часу. Місцеві, національні та міжнародні агенції, такі як анонімні гравці, надають консультації та інші послуги, щоб допомогти людям із залежністю.

Tekken від Namco — одна з найстаріших і найвідоміших відеоігор на ринку. Будучи однією з перших, яка включає передову анімацію та графіку, гра продовжує надавати гравцям захоплюючий ігровий досвід. Завдяки ряду креативних персонажів гра захоплює гравців можливістю налаштовувати персонажів і вибирати різні режими для гри.

Як невід’ємний член кіберспортивного ландшафту, турніри Tekken продовжують підживлювати участь геймерів і ентузіазм шанувальників з кожним новим виконанням гри. У новому ландшафті спортивних букмекерів великі турніри Tekken роблять ставки проти того, хто хоче вигравати великі турніри. Гравці основних кіберспортивних команд досягають статусу майже знаменитості, оскільки команди виграють великі призові фонди та набирають популярності.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
Кіберспорт
About

Джун-хо Кім, динамічний маестро кіберспорту Південної Кореї, виступає маяком знань на EsportRanker. Поєднуючи аналітичну майстерність із вродженою любов’ю до ігор, Джун Хо розгадує заплутаний гобелен онлайн-змагань, гарантуючи, що гравці залишаються в курсі та надихають.

Send email
More posts by Jun-ho Kim