Найпопулярніші Smite сайти ставок за 2024

Smite — це багатокористувацька онлайн-бойна арена (MOBA), де гравці об’єднуються в міфологічній обстановці. Дія відбувається у світі, де боги з різних культур борються за панування. У стандартному режимі завоювання кожна команда складається з 5 членів. Вони повинні використовувати свої різноманітні здібності та тактики, щоб боротися з протиборчими командами та слугами NPC.

Якщо гравці досить уважно придивляться, вони знайдуть додаток для ставок на кіберспорт, який включає Smite. У минулому це було б практично неможливо. Проте все почало змінюватися. Гра тепер доступна на ПК, Xbox One, PlayStation 4 і Nintendo Switch. Це розширило кількість нових гравців. В результаті все більше людей зацікавлені у ставках на турнірах Smite. Кожен Бог має чотири різні здібності. Вони можуть включати пошкодження зони, полірування або контроль натовпу. У міру того, як гравець отримує досвід під час матчу, ці риси можна покращити. Боги здатні досягти максимального рівня 20. Золото використовується для покупки предметів для збільшення сили та захисту. Його заробляють, вбиваючи ворогів або продаючи предмети.

Найпопулярніші Smite сайти ставок за 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Чим відрізняється Smite?

Існує багато MOBA. Однак Smite виділяє себе завдяки дисплею від третьої особи. Це освіжаючий погляд жанр що зазвичай сприяє вигляду зверху вниз. В результаті гравці відчувають більше занурення в гру.

Присутні всі стандартні тропи цього типу гри. Вони включають в себе чітко визначені ролі в команді, створення персонажа та найвищі здібності. Однак ці механізми розповсюджуються в наративі, який подобається широкому колу людей. Міфологія – дуже популярна тема. Він продовжує знаходити більшу привабливість завдяки таким хітам-блокбастерам, як God of War і Assassins Creed. Гравці Smite можуть взяти під контроль своїх улюблених богів і дізнатися про нових.

Ставки на Smite

Існує багато сайтів для ставок на кіберспорт, які пропонують ставки на культові MOBA, такі як Ліга Легенд. Однак гравцям може виникнути труднощі з пошуком того, що обслуговує шанувальників Smite. Найкраще шукати ці ринки на нішевих сайтах букмекерських контор у фентезі. Вони матимуть більше шансів під час щорічного Чемпіонату світу з Smite. Гравці можуть робити свої прогнози щодо того, яка команда в кінцевому підсумку буде на першому місці. Вони також можуть зосередитися на окремих гравцях, зробивши ставку на потенційного MVP.

Обізнаність про гру серед букмекерів зросла в 2015 році, коли вона була випущена на консолі Xbox One. Це зробило його однією з перших MOBA, яка перейшла з ПК на консольні ігри. Він продовжує зростати швидкими темпами. Як наслідок, цілком ймовірно, що він стане ще більш відомим серед спільнот кіберспортивних ставок.

В умовах змагань Smite грають у матчах 5 на 5. Гравці повинні вибрати команду з найбільшою згуртованістю. Кожен учасник матиме певну роль. Це включатиме AD Carry, Jungler, Mid, Solo або Support. Раунди часто можуть бути хаотичними з великим акцентом на дії. Однак команди-переможці також, як правило, використовують тактику для подолання своїх суперників.

Чому Smite популярний?

Ключом до популярності Smite є його інноваційні дисплеї. Той факт, що гравці можуть отримати доступ до вмісту безкоштовно, також привів до здорової кількості нових користувачів. Hi-Rez Studios продовжує оновлювати гру і дозволяє фанатам висловлювати свою думку в Інтернеті. Ігровий процес не надто складний. Він дуже схожий на багато інших прикладів MOBA. Ці типи кіберспортивних ігор також популярні серед гравців, оскільки їх цікаво дивитися, і передбачити потенційного переможця досить легко.

Інтернет-спільнота

Smite вдається об'єднати дві громади разом. Перший – це шанувальники MOBA, які шукають щось свіжіше. Друга – це ті, кому подобається пізнавати стародавні міфології різних культур. Компанія, що стоїть за Smite, заохочує гравців бути активними на своїх онлайн-форумах.

Грати в кіберспорт онлайн

Для Smite немає режиму одиночної гри. Натомість кожен раунд передбачає спілкування з дружніми та суперницькими гравцями онлайн. Інші ігри цього жанру, як правило, мають проблеми зі спілкуванням. На щастя, Smite має дуже вражаючу систему текстового чату. Користувачі можуть вибирати зі списку певні фрази, щоб команда могла співпрацювати разом.

Великі гравці кіберспорту

Хоча Smite, безумовно, a командна зосереджена гра є кілька професійних осіб, які потрапили в поле зору гравців. Деякі з найбільших імен, на які люди робили ставки (і їхні ролі), включають:

 • MLCSt3alth (середня смуга)
 • Яммін (середній провулок)
 • emilitoo (мисливець)
 • Венену (середній провулок)
 • Cyno (Джунглер)
 • sam4soccer2 (Джунглер)
 • NeilMah (підтримка)
 • Jarcorrr (один провулок)

Чому гру люблять гравці?

Основною причиною успіху Smite є його точка зору від третьої особи. Це виділяє його з-поміж інших жанрових назв, які традиційно вибирають відображення зверху вниз. Також є яскравий і барвистий художній стиль у поєднанні з пристойним набором режимів. У Smite можна грати безкоштовно, і за справедливу плату гравці отримують доступ як до поточних, так і до майбутніх DLC.

Як грати

Перше, що гравцеві потрібно зробити, це визначити, яку командну роль він хоче грати. Це вплине на характер Бога, яким вони в кінцевому підсумку будуть контролювати. Після початку матчу 5 гравців працюють разом, щоб битися зі своїми супротивниками та захищати територію. Протягом усього матчу є можливість придбати нові здібності та покращення.

Найбільші команди Smite

Наведені нижче команди виграли чемпіонат світу з Smite. Тому гравці захочуть стежити за ними, шукаючи ставки:

 • Когнітивний Прайм
 • Epsilon eSports
 • NRG кіберспорт
 • eUnited
 • Splyce
 • SK Gaming
 • Піттсбург Найтс
 • Атлантида Левіафанів

Чемпіонат світу зі Сміт

Починаючи з 2015 року Чемпіонат світу зі смайлів (SWC) проводиться щорічно. На нього запрошуються 10 найкращих команд з Півночі Америка, Південна Америка, Китай і Європа боротися за призовий фонд у розмірі 2,6 мільйона доларів США (і зростаючий). Цей чемпіонат світу з кіберспорту дуже схожий на ті, що зустрічаються в більш традиційних видах спорту. Формат турніру передбачає етап подвійного вибуття, за яким слідує раунд одиночних нокаутів.

Північноамериканські команди, як правило, домінують. Ті зі штаб-квартирою в Великобританія і Німеччина також досягла успіху в останні роки. У 2022 році Джаркорр з команди Atlantis Leviathans був визнаний найціннішим гравцем.

Коли Hi-Rez Studios вперше приймала турнір, він був відносно невеликим. З тих пір він досяг більш високого рівня визнання в індустрії азартних ігор. Це було збільшено, оскільки призовий фонд продовжує ставати все більш прибутковим. Ці високі ставки спричинили більше сайти ставок на кіберспорт звернути увагу. Досить невелика кількість команд також означає, що гравці мають більше шансів вибрати переможця. Ті, хто хоче дивитися цей чемпіонат світу з кіберспорту в прямому ефірі, можуть зробити це за допомогою онлайн-потокових програм.

Постачальники ставок Smite

Це не та гра, яку зазвичай можна знайти в звичайних букмекерських конторах. Незважаючи на зростаючу популярність, Smite є більш культовою грою. Це означає, що гравцям доведеться шукати нішеві веб-сайти. Найкращі сайти ставок на кіберспорт запропонують широкий вибір ігор, на які можна грати. Якщо вони містять широкий вибір ринків, то Smite може бути одним із них.

Пошук постачальника, який пропонує цю гру, може зайняти багато часу. Пошук можна звузити, зосередившись на тих, які наголошують на багатокористувацьких онлайн-іграх на бойовій арені. Нові ринки також можуть відкритися, коли стартують Smite Pro League і Smite Console League. Тому гравцям слід стежити за тим, коли відбудуться ці турніри.

Кращі провайдери запропонують гідний вибір азартних ігор для цього типу ігор. Популярними є такі варіанти ставок, як прогнозування команди-переможця та гравця з найвищим місцем. Однак гравець може вибрати більш конкретні. Прикладами можуть бути ставки на точні обставини перемоги в раунді або кількість вбивств у матчі.

Слідкуйте за відомими командами

Якщо гравці хочуть отримати перевагу і робити ставки точніше, то варто слідкувати за найкращими командами в цьому кіберспортивному співтоваристві. Вищезгадані переможці Чемпіонату світу Smite є ідеальними тими, за якими слід стежити. Найкращі команди також прагнуть транслювати свої матчі. Це дає гравцям можливість краще зрозуміти свої сильні та слабкі сторони. Також розумно проаналізувати кожного окремого гравця. Оскільки кожен член команди має певну роль, гравці будуть знати, за яким набором критеріїв їх оцінювати.

 • Джунглі повинні вміти швидко відправляти велику кількість міньйонів.
 • AD Керрі повинен пережити більшу частину гри зі слабкою статистикою, перш ніж привести команду до перемоги на пізніх етапах.
 • Мід повинен надати велику підтримку, коли вона потрібна.
 • Соло надають допомогу під час командних боїв і досягнення голів. Тому вони повинні бути досить універсальними.
 • Як випливає з назви, гравець підтримки допомагає іншим, щоб команда була максимально успішною.

Коли гравці дізнаються ролі, які виконує кожен гравець, це допоможе їм зрозуміти, що робить найкращу професійну команду.

Плюси і мінуси

Плюси

 • Барвистий і веселий дисплей сподобається широкому колу гравців.
 • Ті, хто цікавиться міфологією, неодмінно отримають багато від гри.
 • Команда, яка стоїть за грою, регулярно оновлює її, щоб підтримувати її якомога збалансованою.
 • Різноманітність різних Богів робить матчі цікавими.
 • Smite – це освіжаючий погляд на жанр.

Мінуси

 • Дія сірників може стати досить хаотичним. Тому гравці, які віддають перевагу більш простим кіберспортивним іграм, можуть відчувати себе пригніченими та розгубленими.
 • Оскільки Smite вийшов у 2012 році, деякі люди можуть вважати ігровий движок дещо застарілим.
 • Для того, щоб краще зрозуміти гру, гравці могли вибрати грати в неї. Проблема в тому, що потрібно багато часу, щоб вивчити його тонкощі.
 • Акцент на балансі означає, що може бути важко визначити, який персонаж Бога має найбільші шанси на перемогу.
 • Гра не призначена для гравців, які хочуть отримати досвід соло.

Розуміння коефіцієнтів ставок Smite

Існує ряд змінних, які впливатимуть на шанси ставки Smite. Найважливішим фактором буде характер самої пари. Наприклад, передбачити беззаперечного переможця доведеться дуже різні шанси до азартних ігор на наступній структурі, зняття або вбивство.

Найпопулярніший сайт ставок на кіберспорт запропонує людям пристойний вибір варіантів ставок на Smite. Гравці можуть зіткнутися з різними варіантами коефіцієнтів. Американські коефіцієнти найчастіше зустрічаються на букмекерських сайтах США. Вони представлені за допомогою знаків + і -. Перший представляє аутсайдера, а другий представляє найбільш ймовірного переможця.

Гравці Smite можуть також помітити дробові шанси. Вони відображають суму потенційного виграшу у вигляді дробу. Наприклад, якщо людині вдається виграти ставку з коефіцієнтом 5/1, її прибуток буде в п’ять разів більше суми, яку він зробив.

Є також численні сайти, які можуть запропонувати десяткові коефіцієнти на ігри Smite. Вони подібні до дробових, але замість них використовується десяткова кома. Якщо хтось поставив 15 доларів на гру Smite з коефіцієнтом 2,0, його виграш подвоїться до 30 доларів.

Поради та рекомендації щодо ставок на Smite

Коли справа доходить до такого роду ставок на кіберспорт, знання — це сила. Чим більше гравець знає про Smite, тим вище ймовірність того, що він зробить виграшну ставку. Тому розумно стежити за новинами, стежачи за гравцями Smite і компанією, що стоїть за грою, у соціальних мережах.

Гравці також можуть самі грати в Smite. Це дозволить їм знати про випуск нових наборів God, які можуть змінити динаміку майбутніх турнірів. Також можна отримати перевагу, розуміючи ключові поняття. До них належать K/D/A (вбивства/смерті/помічники), золото за хвилину та асисти гравця.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
Кіберспорт
About

Джун-хо Кім, динамічний маестро кіберспорту Південної Кореї, виступає маяком знань на EsportRanker. Поєднуючи аналітичну майстерність із вродженою любов’ю до ігор, Джун Хо розгадує заплутаний гобелен онлайн-змагань, гарантуючи, що гравці залишаються в курсі та надихають.

Send email
More posts by Jun-ho Kim