Ваш найкращий посібник із ставок Mortal Kombat 2024

Багато з найбільш популярних кіберспортивних ігор походять із досить недавніх франшиз. Однак серія Mortal Kombat відрізняється тим, що змагальні турніри відбуваються з кінця 1990-х років. Це означає, що він передує самій концепції спортивних азартних ігор в Інтернеті. Хоча пізніші частини Mortal Kombat покращили графіку та ігровий процес, основні елементи залишилися незмінними з моменту випуску першої гри в 1992 році.

Гравці керують персонажем, який повинен битися з ворогами в матчах 1 на 1. Коли у гравця чи ворога вичерпується достатньо здоров’я, їх можна вбити завершальним ходом.

Ваш найкращий посібник із ставок Mortal Kombat 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserOleksandr IvanovLocaliser
Що відрізняє Mortal Combat?

Що відрізняє Mortal Combat?

Залежно від того, який персонаж вибрано, можна використовувати комбінацію стилів атаки без зброї та зі зброєю. Ставки на кіберспорт Mortal Kombat відносно прості. Гравець зазвичай повинен передбачити, хто з двох гравців здобуде перемогу. Тому цей стиль ставок має широку привабливість.

У кіберспорті є безліч файтингів, з яких люди можуть вибрати. Mortal Kombat витримав протягом десятиліть, тому що пропонує унікальний досвід як для гравців, так і для глядачів. Дія відбувається у фантастичному всесвіті, наповненому дуже пам’ятними персонажами.

Скорпіон, Саб-Зіро та Джонні Кейдж стали знаковими фігурами для шанувальників відеоігор. Пізніші ігри ліцензували інших персонажів популярної культури. Це означає, що шанувальники ставок на кіберспорт можуть робити ставки на Фредді Крюгера, Джейсона Вурхіза, Хижака, Термінатора та Робокопа, і це лише деякі з них.

Серія також стала відмітною завдяки своїм горезвісно жорстоким фінішним ходам. Вони відомі як «смертні випадки» і, як правило, надзвичайно жорстокі. Хоча це може відштовхнути деяких з більш малодушних фанатів ставок на відеоігри, ці послідовності шануються тими, хто любить внутрішні медіа. Це, по суті, надання такої ж розваги, як і на гладіаторських аренах минулого. Однак це робиться в умовах цифрового фентезі.

Що відрізняє Mortal Combat?
Ставки на Mortal Kombat онлайн

Ставки на Mortal Kombat онлайн

Ставки на Mortal Kombat набагато простіші, ніж у багатьох інших кіберспортивні ігри там, завдяки обмеженню збігів. Вони протиставляють двох гравців один проти одного. Якщо гравець просто хоче зробити прогноз на переможця раунду, то шанси досить справедливі. Якщо конкуренти однакові, це може дати гравцям шанс 50/50. З цієї причини переважна більшість ставок на Mortal Kombat зводиться до вибору потенційного чемпіона матчу.

Однак є й інші варіанти, якщо люди хочуть чогось складнішого. Натомість вони могли зробити ставку на тривалість матчу або кількість раундів. Персонажі зазвичай вмирають, коли їхнє здоров’я повністю виснажено або підтримуючи Fatality. Можна зробити ставку на Mortal Kombat, передбачивши, яка саме станеться.

Кількість раундів у матчі може сильно відрізнятися. Це буде залежати від дій гравців. Іноді букмекерська контора пропонує ставку на загальну кількість раундів за матч. Крім того, гравець може зробити ставку на те, скільки раундів виграє окремий персонаж. Якщо це так, то вони повинні знати свої сильні та слабкі сторони. Також важливо знати про будь-які переваги, які може мати інший персонаж, перш ніж робити ставку.

Ставки на Mortal Kombat онлайн
Чому Mortal Kombat популярний?

Чому Mortal Kombat популярний?

Не випадково ця серія тривала так довго. З першої гри розробникам вдалося створити щось, що сподобається багатьом гравцям. Він пропонує знайому механіку інших бойових ігор, але із задовільним раундом завдяки функції Fatality.

Це означає, що навіть той, хто програв, може насолоджуватися вісцеральною анімацією того, як добивають свого персонажа. Елементи керування також є простими для вивчення і залишаються незмінними для більшості ігор. Популярності підвищили мультимедійні доповнення до франшизи, включаючи кілька бойових фільмів.

Інтернет-спільнота

Оскільки серіал існує вже 30 років, має сенс, що існує процвітаючий фандом. Інтернет об’єднав гравців-ветеранів, які пам’ятають старі частини, і нове покоління, одержиме пізнішими. З точки зору кіберспорту, існує кілька популярних форумів.

Вони можуть інформувати людей про нові події в турнірах. Ці сайти також є хорошими ресурсами, які допоможуть вибрати потенційного переможця. Багато професійних гравців Mortal Kombat навіть публікують в Інтернеті відео своїх найкращих виступів у раунді. Спостереження за ними – чудовий спосіб дослідити їхні сильні та слабкі сторони.

Гра в Mortal Kombat онлайн

Раніше жодна з ранніх ігор Mortal Kombat не пропонувала онлайн-ігри. Це змінилося з більшими поточними випусками. Наприклад, коли Mortal Kombat 11 вийшов у 2019 році, гравцям рекомендували завжди залишатися на зв’язку з Інтернетом. Деякі міні-ігри були доступні лише через Інтернет.

Це відповідає популярній тенденції в галузі в цілому. Останні покоління консолей забезпечують постійне підключення, щоб можна було встановлювати нові оновлення. Поза режимом історії гравці можуть кинути виклик своїм друзям онлайн через багатокористувацькі матчі. Цей режим зазвичай є основою для кіберспортивних турнірів.

Великі гравці Mortal Kombat

Протягом усієї історії цієї франшизи організатори чемпіонату віддавали перевагу останній партії для використання на змаганнях. Зараз це Mortal Kombat 11 (MK11). Тому гравці повинні знати найкращих гравців у цьому конкретному титулі, якщо вони хочуть збільшити свої шанси зробити успішну ставку.

У багатьох кіберспортивних іграх представлені чемпіони з різного походження. Проте всі найкращі гравці MK 11 – зі США. Їхні теги для гравців: Wuuuzie, Burninini007, Woolender, Han Rashid і Fadedsal. Важливо відзначити, що успіх гравця часто залежить від того, якого персонажа він вибере.

Чому Mortal Kombat популярний?
Чемпіонат світу з Mortal Kombat

Чемпіонат світу з Mortal Kombat

Найкращий сайт ставок на кіберспорт запропонує ринки для найбільші турніри у спільноті Mortal Kombat. Цей серіал присвячений вигаданому змаганню, де збираються всі найкращі бійці у всесвіті. Тому дивно відзначити, що для кіберспорту не існує остаточної події в реальному світі. Для цього є кілька причин.

Розробники регулярно випускають нові ігри Mortal Kombat. Теоретично це не буде проблемою. Інші франшизи, такі як CoD і Поле бою фактично виграють від оновленої розстрочки, щоб брати участь у резонансних матчах. Однак щоразу, коли виходить остання гра Mortal Kombat, це викликає скидання в спільноті. Крім того, розробники припиняють надавати життєво важливі оновлення для популярних старих ігор.

Незважаючи на ці проблеми, гравці все ще можуть робити ставки на чемпіонати, засновані на Mortal Kombat. Вони, як правило, зосереджуються на одному локалізованому регіоні. Хороші приклади включають Лігу Північної Америки та Ла Лігу. InterKontinental Kombat намагається об’єднати більше спільнот.

Однак це в основному обмежено Океанією та Європою. Одним з наймасовіших турнірів є ESL Mortal Kombat X Pro League. Переможця часто називають чемпіоном світу. Незважаючи на це, кіберспортивній спільноті Mortal Kombat не вистачає нічого, що можна було б вважати чемпіонатом світу.

Чемпіонат світу з Mortal Kombat
Ставки на кіберспортивних провайдерах

Ставки на кіберспортивних провайдерах

в Японія, ринок ставок на серію Mortal Kombat досить популярний. Однак гравці на Заході помітять, що це набагато більше ніші. Їм може бути важко знайти додаток або сайт для ставок на відеоігри, який обслуговує ці турніри.

Mortal Kombat 11 — остання частина серії. Тому більшість букмекерів зосереджується на цьому. Гравцям також пощастить у пошуку ринків під час однієї з гучних подій Mortal Kombat. Ймовірність того, що він матиме букмекерську контору, буде залежати від того, скільки уваги вона отримає від ЗМІ загалом.

Хоча знайти це може бути важко сайти ставок на онлайн кіберспорт зі ставками Mortal Kombat є на що звернути увагу. Найкращі провайдери запропонують різноманітні варіанти ставок. Ставки на переможець раунду популярні для багатьох людей. Однак деякі гравці захочуть чогось більш конкретного.

Також непогано вибрати постачальника, який пропонує доступ до прямих трансляцій матчів. Принаймні, вони повинні надавати актуальну статистичну інформацію у вигляді графіків. Якщо ставки Mortal Kombat стануть більш помітними в кіберспортивній спільноті, то може збільшитися кількість сайтів ставок, які зосереджуються на цьому.

Ставки на кіберспортивних провайдерах
Відомі команди МК

Відомі команди МК

Коли справа доходить до ставок на кіберспорт, це завжди хороша ідея слідкуйте за найкращими командами. Таким чином, гравці можуть робити ставки більш точно. Проблема в тому, що Mortal Kombat обмежена, коли мова йде про кількість гучних турнірів. Тому людям може бути важко визначити, які команди є великими. Однак за ці роки деякі з них зарекомендували себе.

Ці організації, як правило, грають у матчі за безліч різних ігор. Дуже рідко групи зосереджуються виключно на серії Mortal Kombat. Фактично, з 10 найкращих лише одна команда зіграла більше ніж у дев’яти турнірах. Найсильнішими претендентами часто називають такі групи:

 • Ехо Фокс
 • NASR кіберспорт
 • УЮ
 • берег звіра
 • Panda Global
 • Злі генії
 • Благородний кіберспорт
 • Темні сторони
 • Піттсбург Найтс
 • Приблизно кіберспорт

Шукаючи команди з найкращими результатами, розумно вибрати ті, які добре виступили в інших іграх файтингу. Це тому, що Mortal Kombat вимагає того ж набору навичок. Коли дві найвпливовіші групи протистоять одна одній, визначити потенційного переможця важче. Гравець повинен враховувати, хто з них має перевагу.

Відомі команди МК
Плюси і мінуси

Плюси і мінуси

Плюси

 • Це культова серія ігор, яка має 30 років контенту.
 • З кожною новою грою покращується графіка та механіка гри. Гравцям залишається лише вибрати потенційного переможця з двох конкуруючих гравців. Це дає їм хороший шанс зробити виграшну ставку.
 • Останніми роками в ігри були включені персонажі з інших знакових елементів поп-культури.
 • Це ідеальний вид гри для людей, які хочуть простого досвіду ставок.
 • Любителям вісцерального екшену буде приємно дивитися матчі.
 • У майбутньому існує потенціал, щоб більше букмекерів запропонували ринки Mortal Kombat.

Мінуси

 • На даний момент не існує конкретного турніру, який виступав би як чемпіонат світу.
 • Надзвичайний характер насильства може відштовхнути деяких гравців.
 • Між кожною партією є деякі проблеми з узгодженістю ігрового процесу. Це може означати, що гравцям важко отримати важливе уявлення про те, на що шукати переможця.
 • Імовірно, гравцям буде важко знайти постачальника для цього ринку.
 • Франшиза не досягла такої популярності в кіберспорті, як інші відомі бренди.
 • Щоб отримати перевагу в ставках, гравці повинні досліджувати сильні/слабкі сторони десятків персонажів.
Плюси і мінуси
Найкращі шанси на Mortal Kombat

Найкращі шанси на Mortal Kombat

Досвідчені гравці будуть шукати ігри, у яких якомога менше потенційних переможців. Таким чином, вони підвищують свої шанси зробити успішну ставку. Mortal Kombat користується популярністю серед гравців завдяки тому, що в кожному матчі за перемогу змагаються лише двоє. Тому немає середини, коли справа доходить коефіцієнти ставок на кіберспорт. Вони будуть або 1:1, або 2:1. Якщо ставка зосереджена на тому, хто виграє матч, то компенсація може бути навіть надана в разі нічиї.

Якщо гравці шукають більш привабливі шанси з кращими виплатами, вони можуть вибрати більш конкретну ставку. Наприклад, вони можуть передбачити, як довго триватиме матч або скільки раундів виграє певний персонаж.

Однак ці ставки також більш ризиковані. Букмекери будуть знати статистичні дані щодо цих ігор. Такі персонажі, як Саб-Зіро, мають переваги, які збільшують шанси на перемогу. Тому обраний гравцем персонаж також може вплинути на шанси. Деякі букмекери також враховують свої минулі результати.

Найкращі шанси на Mortal Kombat
Поради та рекомендації щодо ставок Mortal Kombat

Поради та рекомендації щодо ставок Mortal Kombat

На вибір є кілька стратегій, кожна з яких має різний рівень ризику. Деякі гравці люблять навмисно робити ставки на аутсайдера. Причина в тому, що матчі Mortal Kombat – 1 на 1. Тому навіть аутсайдер, швидше за все, здобуде перемогу. Ідея полягає в тому, що коли вони це зроблять, це покриє втрати від інших ставок.

Інша тактика полягає в тому, щоб зробити ставку на кількість смертельних випадків у раунді на основі середнього показника за турнір. Це, як правило, близько 2,5. Однак ці ставки мають досить низькі виплати. Незалежно від характеру ставки Mortal Kombat, завжди розумно шукати статистику ігор Mortal Kombat.

Поради та рекомендації щодо ставок Mortal Kombat