Ваш найкращий посібник із ставок Hearthstone 2023

Hearthstone — це добре прийнята кіберспортивна гра, розроблена та опублікована Blizzard Entertainment. Хоча ця цифрова колекційна карткова гра (CCG) була випущена лише в 2014 році, вона привернула увагу понад 100 мільйонів гравців на кіберспорт у всьому світі. Безсумнівно, однією з найбільш захоплюючих особливостей Hearthstone є те, що він запозичив своїх персонажів і предмети з World of Warcraft. Ця масштабна багатокористувацька рольова онлайн-гра (MMORPG), яку також випустила Blizzard Entertainment майже два десятиліття тому, має відкритий світ.

Це дає можливість геймерам брати участь у безлічі захоплюючих заходів, таких як виконання місій і боротьба з монстрами. Як сподівалися його розробники, він досяг неймовірного комерційного успіху, таким чином заклавши основу для створення восьми основних пакетів розширення.

Ваш найкращий посібник із ставок Hearthstone 2023
Карти Hearthstone

Карти Hearthstone

Картки є основою ігрового процесу Hearthstone. Як правило, цей кіберспорт має чотири типи:

 • Картки міньйонів
 • Картки заклинання
 • Карти героїв
 • Картки зі зброєю

Примітно, що кожна карта унікальна, і вона представляє здібності, ефекти та персонажів, якими гравці можуть володіти під час матчів. Наприклад, карти заклинань викликають певний одноразовий ефект, і гравці можуть використовувати їх, щоб знищити своїх супротивників або прихильників останнього.

Карти Hearthstone
Геймплей Hearthstone

Геймплей Hearthstone

Привабливим аспектом Hearthstone є його простий ігровий процес, і в нього можна грати як на ПК, так і на Mac. Користувачі Android/iPhone також можуть завантажити мобільні версії цього кіберспорту і провести час, граючи в нього.

Hearthstone — це змагальний кіберспорт для двох гравців, який включає матчі 1 на 1. Кожен може похвалитися двома супротивниками, які беруть участь у битві, по черзі граючи в свої карти. Гравці можуть викликати «прихильників», які можуть брати участь у матчах від їхнього імені, тобто битва може відбуватися між керованим комп’ютером учасником і людиною-гравцем або двома супротивниками.

У Hearthstone гравці вибирають «героя» з історії Warcraft, щоб представляти їх. Деякі з доступних режимів гри:

 • Сольні пригоди
 • Арена
 • Дуелі
 • Поля битви
 • Таверна бійка
Геймплей Hearthstone
Ставки на Hearthstone

Ставки на Hearthstone

Hearthstone було класифіковано як одна з найкращих кіберспортивних ігор, на які можна робити ставки, що пояснює, чому багато гравців взялися за неї. Якщо хтось хоче зробити ставку, йому доведеться шукати авторитетний веб-сайт для ставок Hearthstone. Платформа, яку ви віддаєте перевагу, повинна забезпечувати чудові шанси та чудові бонуси для гравців у цій грі.

Але для успішної ставки на Hearthstone потрібно більше, ніж просто вибір найкращий сайт ставок на кіберспорт. Гравці також несуть відповідальність за те, щоб дізнатися, як це працює або що від них очікують. Як правило, вони можуть робити ставки на осіб, які, ймовірно, виграють матчі, та інші фактори, такі як ролі гравців і карти. Крім того, учасники ставок повинні ознайомитися з доступними ставками на кіберспорт Hearthstone. До них належать:

 • Переможець матчу
 • Поворот ставки
 • Спеціальні ставки
 • Ставки на реальні гроші
 • Ставки на фору

Гравець повинен зрозуміти, що означає кожна з цих ставок, перш ніж робити їх. Наприклад, переможець матчу підходить для тих, хто планує зробити ставку на гравця, який, на їхню думку, виграє певний матч. З іншого боку, спеціальні ставки є більш конкретними. Гравець може зробити ставку на щось на кшталт гравця, який, швидше за все, завершить конкретну дію під час матчу першим, або карти, які гравці використовуватимуть у ході матчу.

Ставки на Hearthstone
Чому Hearthstone популярний?

Чому Hearthstone популярний?

Деякі люди не розуміють, чому Hearthstone є одним із найпопулярніших кіберспортів сьогодні. Правда в тому, що для цього є багато причин. До них належать:

Інтернет-спільнота Hearthstone

Hearthstone здобув прихильність мільйонів зареєстрованих гравців, які годинами грають у нього. Більшість із них спілкуються зі своїми однолітками на різних форумах та веб-сайтах соціальних мереж. Деякі теми, які вони обговорюють, включають майбутні турніри та поради щодо насолоди цією цифровою картковою грою, яка допомагає новачкам розпочати свою подорож у Hearthstone і робити ставки.

Гра в Hearthstone онлайн

Це те, що стало причиною поступового зростання популярності Hearthstone з роками. Гравцям не потрібно відповідати складним вимогам, щоб насолоджуватися цією грою. Їм потрібно лише отримати пристрої з рекомендованими вимогами до процесора та операційної системи. До них належать AMD® Athlon™ 64 X2 або Intel® Pentium® D і Windows 7, Windows 8, або Windows 10.

Великі гравці Hearthstone

Ще одним елементом, який підвищив популярність цієї CCG, є її зручність для початківців, що відкриває двері для любителів, щоб перетворитися на великих гравців у Hearthstone. Варто зазначити, що Blizzard Entertainment вимагає від усіх гравців досліджувати "Нові ранги гравців" перш ніж приєднатися до режимів належного рейтингу. Це дозволяє їм грати проти інших недосвідчених геймерів і отримувати безкоштовні пакети під час гри.

Чому гравцям Hearthstone це подобається?

Гравці Hearthstone вважають його захоплюючим завдяки всім дивовижним перевагам, які він має. Для початку ця гра має неймовірні візуальні ефекти, не кажучи вже про чудовий аудіо-дизайн. Завдяки захоплюючому ігровому процесу гравці чекають лише фантастичного часу, коли вони заходять у свої ігрові кімнати.

Чому Hearthstone популярний?
Як грати в Hearthstone

Як грати в Hearthstone

Деякі гравці кіберспорту тяжіють до Hearthstone, тому що його навчання невимогливе. Однією зі стратегій, які вони можуть використовувати, щоб відточити свої навички гри, є покращення їх послідовності, зосереджуючись на грі. Це дозволяє їм стежити за правильним порядком міньйонів і підвищує якість їхнього досвіду.

Найбільші гравці та команди Hearthstone

Як і очікувалося, ця гра подобається багатьом ентузіастам Hearthstone через вплив деяких з її найплідніших гравців, таких як:

 • Санто Кента (слава)
 • Ватару Ісібаші (посесі)
 • Ясіма Нозомі (Алутему)
 • Тійс Молендейк (Thijs)
 • Джером Фоше (Монсанто)
 • Браян Ісон (кроваве обличчя)
 • Сімоне Лігуорі (Лета)
 • Enzo Flock (Warma)

Багато гравців також слідкують за популярним Hearthstone команди, на які можна зробити ставку їх під час змагань. Приклади:

 • Team Liquid
 • Нова кіберспорт
 • Команда SoloMid
 • Хмара9
 • Fnatic
 • G2 Кіберспорт
 • Секрет команди
 • Spacestation Gaming
 • Далласська імперія
 • Товариш Геймінг
Як грати в Hearthstone
Чи є чемпіонат Hearthstone?

Чи є чемпіонат Hearthstone?

Так. Є щорічний чемпіонат світу з Hearthstone, і це величезна угода для всієї спільноти цієї карткової гри. Вісім чудових гравців у Hearthstone змагаються за заздалегідь визначений грошовий призовий фонд під час цього змагання. Це з Європи, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Америки та Китаю.

Перший турнір Hearthstone відбувся в 2013 році, за кілька місяців до того, як ця гра була навіть офіційно випущена. Blizzard обрала вісім видатних гравців Hearthstone, які взяли участь у цьому конкурсі. Артосіс (Деніел Рей Стемкоскі), один із найвідоміших кіберспортсменів, переміг у цьому конкурсі, отримавши бажаний «Гросмейстер вогнища» титул.

Далі відбулися інші турніри, останнім з яких був чемпіонат світу з Hearthstone 2021, який проходив з 18 по 19 грудня. Переміг японець Ватару Ісібаші, широко відомий як «посесі», забравши додому неймовірний приз у 200 000 доларів. Під час фінального матчу Posesi переміг Славу (Сато Кента) з рахунком 3-2, але останній також отримав приз у розмірі 100 000 доларів.

Ставки на чемпіонат світу з Hearthstone

Любителі ставок на кіберспорт Hearthstone можуть відвідати YouTube-канал Hearthstone Esports, щоб транслювати матчі чемпіонату світу з Hearthstone. Це спростить процес ставок, надавши їм точну інформацію про гравців та турнір. Доступні мови:

 • англійська
 • японські
 • мандарин
 • іспанська (ЛАТАМ)
 • корейський
 • португальська (LATAM)

Щоб дивитися матчі чемпіонату світу з Hearthstone та отримувати різні нагороди, потрібно підключити обліковий запис Blizzard Battle.net і YouTube. Бажано, щоб вони спочатку вивчити правила відповідності, щоб підкорятися їм і насолоджуватися безпроблемним переглядом.

Чи є чемпіонат Hearthstone?
Ставки на Hearthstone у провайдерів

Ставки на Hearthstone у провайдерів

Ставки в Hearthstone приносять набагато більше задоволення, коли гравець вибирає найкращі програми для ставок на кіберспорт, які надають це. Примітно, що це не завжди легко, в основному для нових ентузіастів ставок на кіберспорт. На які фактори слід звернути увагу? Перегляньте деякі з них нижче.

Коефіцієнти

Різні постачальники пропонують різні коефіцієнти для гравців у Hearthstone. Гравці, які прагнуть отримати задоволення від незабутніх ставок, повинні вибрати платформи з вигідними коефіцієнтами, оскільки вони призводять до більших виплат.

Акції

Бонуси збагатити досвід гравців у ставках. Тому тим, хто робить ставки на Hearthstone, слід зупинитися на сайтах ставок на кіберспорт, які пропонують вигідні акції, щоб вони могли робити ставки на більше матчів, команд або гравців.

Методи оплати

The найкращі сайти ставок на кіберспорт прийняти різні безпечні методи оплати для забезпечення надійного зняття та депозитів. Опції, які він надає, також повинні підтримувати багато валют, щоб зробити депозит і зняття готівки зручнішим для гравців Hearthstone по всьому світу.

Стабільне обслуговування клієнтів

Чудова платформа для ставок Hearthstone визначає пріоритетність потреб гравців, і вона пропонує надійних експертів з підтримки клієнтів, які допоможуть їм задовольнити. Ці фахівці повинні володіти багатьма мовами, доброзичливими, терплячими та доступними протягом дня і ночі.

Сьогодні деякі з найпопулярніших провайдерів Hearthstone на ринку включають 22Bet, Megapari, Betmaster, Casumo і Betwinner. Хоча ці платформи не мають однакових функцій, вони мають репутацію пропонуючи чудовий досвід ставок на кіберспорт.

Ставки на Hearthstone у провайдерів
Слідкуйте за найкращими командами Hearthstone і точно робите ставки

Слідкуйте за найкращими командами Hearthstone і точно робите ставки

Як рекомендовано, учасники ставок на Hearthstone повинні пошукати в Інтернеті всю цінну інформацію про цю CCG, щоб зробити найточніші ставки. Сюди входять команди високого рангу цієї гри, наприклад такі:

 • Team Liquid: Ця команда Hearthstone була заснована в 2000 році в Нідерландах. Сьогодні він пишається тим, що перебуває в лізі найкращих кіберспортивних організацій з гравцями, які спеціалізуються на Hearthstone та інших іграх, таких як League of Legends, Dota 2, Heroes of the Storm, Apex Legends і Valorant.
 • Хмара9: Ця ігрова команда була заснована в Північній Америці. У нього входять професійні гравці, відомі винятковими навичками в Hearthstone та інших популярних кіберспортивних іграх, таких як Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Smite і League of Legends.
 • Товариш Геймінг: Учасникам ставок варто також звернути увагу на Comrade Gaming, ігрову команду з Великобританії, в якій гравці Hearthstone є з різних частин Європи.
 • Команда SoloMid: Деякі шанувальники кіберспорту знають цю команду як TSM, яка базується в Сполучених Штатах, і в неї є суперталановиті гравці в Hearthstone та довгому списку інших ігор, включаючи Battlegrounds Mobile India, Fortnite, League of Legends, Rainbow Six Siege, Apex Legends і Magic: The Gathering Arena.

Примітно, що це не єдині видатні команди Hearthstone. Учасники також повинні досліджувати інші, такі як Ace Breakers EU, Team Ascension, FlowEsports, Infected Gaming, ROOT Gaming, Meet Your Makers і Team Archon.

Слідкуйте за найкращими командами Hearthstone і точно робите ставки
Плюси і мінуси

Плюси і мінуси

Нижче перегляньте основні плюси та мінуси Hearthstone.

Плюси

 • Висока якість: Hearthstone, мабуть, є однією з найкращих колекційних карткових ігор, доступних сьогодні. Його загальний дизайн привабливий, не кажучи вже про те, що це практичний, відполірований варіант, розроблений для максимальної розваги як для гравців, так і для вболівальників.
 • Доступність: ентузіастам Hearthstone не потрібно нічого платити, щоб грати в неї, оскільки вона безкоштовна. Крім того, ця гра доступна в операційних системах Microsoft Windows і Mac OS X, а також на смартфонах Android, а це означає, що пристрій гравця не є остаточним визначником того, чи сподобається їм Hearthstone чи ні. Крім того, він пропонується багатьма додатками для ставок на кіберспорт, що дає гравцям багато варіантів, які варто розглянути, коли вони хочуть зробити ставки.
 • Яскрава спільнота: Hearthstone може похвалитися величезною, різноманітною та енергійною спільнотою, до якої гравці та вболівальники можуть приєднатися, щоб поговорити та дізнатися більше про неї. Ласкаво просимо всіх, незважаючи на рівень досвіду чи знання колекційних карткових ігор. Більшість членів сімейства Hearthstone доступні через такі платформи, як YouTube, Twitch, Facebook, Reddit і Twitter.
 • Простота: Багато гравців зізналися, що їм було легко зрозуміти Hearthstone і те, як він працює. Хоча деякі з них – новачки, які щойно приєдналися до світу кіберспорту, інші – професіонали з великими знаннями про ці ігри, включаючи серію Warcraft.

Кон

 • Гравцям доведеться викласти кілька доларів, щоб відкрити останні розширення Hearthstone.
Плюси і мінуси
Розуміння коефіцієнтів ставок на Hearthstone

Розуміння коефіцієнтів ставок на Hearthstone

Усі учасники Hearthstone повинні зрозуміти коефіцієнти цієї CCG, перш ніж робити ставки. Зазвичай букмекери розраховують їх, але не таким же чином. Тому ті, які пропонує один сайт, можуть відрізнятися від інших. На щастя, вони діють так само, як і будь-який інший вид спорту, тому, якщо хтось має досвід у ставках на останній, вони можуть зрозуміти їх без зусиль.

Найпопулярніші коефіцієнти Hearthstone – це десяткові, завдяки їх простоті. З ними досить легко розрахувати можливу прибутковість на основі їхніх ставок. Наприклад, якщо припустити, що гравець Hearthstone Y має коефіцієнт 3,22, а гравець робить ставку з 10 дол. США, він, швидше за все, отримає 32,2 дол. США (3,22 x 10), якщо виграє.

Більшість букмекерських контор у Сполучених Штатах надають коефіцієнти грошової лінії, які також називають американськими. Вони подаються із додатними (+) або мінусовими (-) знаками в якості префіксів. У той час як негативні (-) шанси (вибрані) вказують на суму, яку потрібно зробити, щоб отримати 100 доларів, позитивні (+) показують суму, яку потрібно заробити за кожну ставку в 100 доларів, і зазвичай вони призначаються аутсайдерам.

Гравці також можуть знайти букмекерів із дробовими коефіцієнтами, представленими у дробовій формі. Читати їх легко. Наприклад, якщо вони ¼, вони є несприятливими, оскільки гравці заробляють 1 долар за кожні 4 долари, які вони інвестують. Зазвичай верхнє число означає виплату, а нижнє – суму ставки.

Розуміння коефіцієнтів ставок на Hearthstone
Поради та рекомендації щодо ставок у Hearthstone

Поради та рекомендації щодо ставок у Hearthstone

Відвідувати веб-сайт ставок Hearthstone непідготовленим не рекомендується, оскільки гравець може зробити багато неправильних ходів і втратити весь свій банкролл. Однією з порад, про які вони завжди повинні пам’ятати, є те, що знання про цю гру дають їм можливість робити виграшні ставки. Тому учасники ставок повинні розуміти всі аспекти Hearthstone, включаючи карти, пакети розширення, турніри та класи.

Знову ж таки, гравцям Hearthstone рекомендується бути вибірковими та об’єктивними під час ставок на цю карткову гру. У більшості випадків робити ставки на гравця тому, що він комусь подобається, є неправильною стратегією. Натомість гравці повинні робити ставки лише на матчі та гравців, у яких вони принаймні впевнені. Робити ставки на кожен матч або турнір, щоб максимізувати виграш, також є поганою ідеєю.

Поради та рекомендації щодо ставок у Hearthstone