Загальна політика

Jason Tanaka
PublisherJason TanakaPublisher
WriterOleksandr IvanovWriter

Політика конфіденційності

У EsportRanker ми визнаємо, що особисту інформацію про наших користувачів важливо збирати, але в той же час захист і забезпечення безпеки інформації користувачів настільки ж важливі. Ми використовуємо всю інформацію лише для обов’язкових цілей.

Усі користувачі, які відвідують веб-сайт EsportRanker, визнають, що вони погоджуються з умовами нашої загальної політики, політики щодо файлів cookie та конфіденційності. У цій політиці ви можете знайти всі причини, для яких ми використовуємо інформацію користувачів.

Якщо користувач не хоче, щоб його інформація не використовувалася у спосіб, зазначений у цій загальній політиці, він має право припинити використання цього сайту. EsportRanker залишає за собою право змінювати цю Політику конфіденційності. Користувачі цього сайту автоматично приймають будь-які зміни в будь-якій нашій політиці під час використання цього веб-сайту.

Громадські зони сайту

Пам’ятайте про розголошення будь-якої особистої інформації на цьому або будь-якому з інших наших веб-сайтів. Будь-яка інформація, надана користувачем у загальнодоступній частині сайту, стане загальнодоступною.

Інформація, розміщена на форумі, в чаті або в інших публічних зонах Інтернету, може використовуватися сторонніми операторами. Це може призвести до отримання реклами та небажаних повідомлень на свою електронну адресу.

Спілкування

EsportRanker може час від часу надавати вам інформацію про наш веб-сайт або не пов’язані з ним послуги, якщо ви раніше надавали особисті дані.

Користувачі мають можливість припинити отримувати від нас повідомлення. Коли ми просимо надати додаткову інформацію, користувач може відмовитися надати деталі, або користувач може видалити себе з будь-яких інших списків контактів.

Переконайтеся, що дані вашого облікового запису (включно з паролем) у безпеці. Ніколи нікому не повідомляйте дані свого облікового запису та пам’ятайте, що надання особистої інформації та інформації в Інтернеті може бути небезпечним.

About the author
Jason Tanaka
Jason Tanaka
About

Джейсон «PixelPioneer» Танака, технічно підкований уродженець Сіетла, є провидцем EsportRanker. Поєднавши пристрасть до ігор протягом усього життя з глибоким розумінням бізнесу, Джейсон перетворив EsportRanker на найкращий центр для ентузіастів кіберспорту з усього світу.

Send email
More posts by Jason Tanaka