Як робити ставки

У цьому посібнику зі ставок на кіберспорт ви дізнаєтеся все про ставки на електронний спорт. Крім того, слідкуйте за оновленнями, щоб дізнатися, які жанри відеоігор і назви відеоігор найкращі для ставок, а також поради щодо ставок на кіберспорт. Безсумнівно, індустрія кіберспорту демонструє експоненційне зростання. З приходом пандемії ставки на кіберспорт розквітли, і сьогодні це найшвидше розвивається форма ставок. Згідно зі звітом за 2019 рік підприємця з індустрії азартних ігор у Лас-Вегасі Кріса Гроува, загальні гроші кіберспорту, які ставлять на основні кіберспортивні ігри, до 2020 року становили близько 12,9 мільярдів доларів у всьому світі, тоді як кількість гравців на кіберспорт у всьому світі становила приблизно 6,5 мільйона. Прихід пандемії, а отже, зупинка прямих матчів, мабуть, підірвали цифри.

Посібник зі ставок на кіберспорт

Посібник зі ставок на кіберспорт

Перш ніж поділитися списком найкращих Жанри кіберспортивних відеоігор щоб робити ставки, ось посібник для початківців зі ставок на кіберспорт. Дізнайтеся про основи ставок на кіберспорт, від того, як знайти найкращий сайт для ставок, до коефіцієнтів ставок, ринків, стратегій тощо.

Як працюють ставки на кіберспорт

Ставки на кіберспорт — це просто ставки на електронні види спорту, в які грають на конкурентних рівнях. Хоча вони дуже схожі на віртуальні та імітовані ігри, кіберспорт має цей людський відтінок, як і традиційні ставки на спорт, де змагаються професійні спортсмени, а не штучний інтелект та комп’ютерні симулятори. Професійні команди вже залучають найкращих талантів з усього світу, тому кіберспорт настільки ж конкурентоспроможний, як і будь-який інший вид спорту.

Як робити ставки на кіберспорт

Ставки на кіберспорт досить прості. Однак, є кілька речей, які потрібно знати тим, хто робить ставки.

Спочатку гравці повинні визначитися, на яку гру вони хочуть зробити ставку. У цій статті ми розповімо про найкращі жанри, на які можна робити ставки, і про найпопулярніші ігри на сцені кіберспорту з кожного жанру.

Посібник зі ставок на кіберспорт
Як знайти найкращі сайти ставок на кіберспорт

Як знайти найкращі сайти ставок на кіберспорт

Як тільки гравець зупиниться на певній грі, він повинен знайти букмекерів, які пропонують ринки на цю гру. Для запису, не всі букмекерські контори мають ставки на кіберспорт.

Ще одним важливим фактором, який слід враховувати при виборі букмекерської контори, є ліцензування та регулювання. Грайте лише на зареєстрованих і відомих сайтах ставок на кіберспорт.

Далі прочитайте огляди букмекерів і проведіть деякі дослідження, щоб знайти букмекерів, які пропонують швидкі та безпечні банківські операції, і, що важливо, вичерпний список варіантів депозиту та виведення коштів. Гравці, безумовно, хочуть швидко потрапити в ставки на реальні гроші. Крім того, враховуйте витрати на транзакцію, час виконання та, що важливо, валюти, які приймаються.

Третій аспект, на якому потрібно зосередитися, - це ринки ставок на кіберспорт і коефіцієнти. Деякі букмекерські контори мають величезні ринки ставок, а інші пропонують лише основні варіанти. Перше – це те, на що варто звернути увагу любителям ставок на кіберспорт. Що стосується шансів, то є дві речі. По-перше, приєднайтеся до сайтів ставок з найвищими коефіцієнтами. По-друге, гравці повинні переконатися, що підтримується формат коефіцієнтів, з яким вони знайомі.

Також важливо враховувати акції. Найкращі букмекерські контори з кіберспорту мають бездепозитні бонуси та бонуси на депозит, серед інших смаколиків. Під час пошуку бонусів для ставок не забудьте перевірити вимоги до ставок. Чим нижчий коефіцієнт, тим вище шанси отримати максимальну користь від бонусу для ставок.

Інші важливі аспекти, які слід враховувати, включають підтримку клієнтів, мови, прямі трансляції, навігацію по сайту та мобільні ставки.

Стратегії ставок на кіберспорт

Як і традиційні ставки на спорт, існують стратегії ставок на кіберспорт, які відрізняються залежно від жанру гри. Арбітражні ставки – найпопулярніша стратегія. Широко відома як стратегія ставок «arb», вона передбачає розміщення ставки на всі можливі результати окремого кіберспортивного матчу.

Як знайти найкращі сайти ставок на кіберспорт
Посібник зі ставок MOBA

Посібник зі ставок MOBA

Multiplayer Online Battle Arena, широко відома як MOBA, є одним із найкращих жанрів відеоігор, на які можна робити ставки. У цій стратегічній відеогрі представлені дві команди, які борються на попередньо визначеному полі бою, відомому як карта.

Ігри MOBA мають найвищий рейтинг, особливо в Азії. Популярність можна пояснити тим, що вони товариські тепер, коли гравцям доводиться об’єднуватися з друзями, щоб досягти перемоги. Деякі з найкращих ігор MOBA для ставок включають Ліга Легенд, DOTA 2 (Захист стародавніх 2), Mobile Legends: Bang Bang і Smite.

Як робити ставки на ігри MOBA

Ставки на MOBA стають все більш популярними зараз, коли є кілька престижних MOBA-турнірів і змагань, таких як The International і LoL World Championship. Що ще? Ігри MOBA, на які можна робити ставки майже цілий рік. Цікаво, що ігри MOBA приваблюють кращі команди та таланти, вносячи конкурентоспроможність у стратегічну гру.

Основою ставок на ігри MOBA є розуміння різних ринків ставок. Учасники ставки можуть робити ставки на одиничні ринки матчів MOBA, ринки турнірів/змагань/переможців ліги MOBA або ринки карт. Деякі з найкращих ставок, які можна зробити, включають переможець матчу, переможець карти, підсумки карти, перше вбивство, кількість раундів, загальне число вбивств/коефіцієнтів або навіть гандикап тощо. Імовірність усіх цих подій представлена в коефіцієнтах.

Щоб робити ставки на ігри MOBA, спочатку знайдіть сайт ставок на ринках кіберспорту MOBA і будьте в курсі майбутніх змагань MOBA. Учасники ставок також повинні знати про різні формати, які використовуються в ігрових турнірах MOBA.

Нарешті, гравцям слід провести деяке дослідження, щоб з’ясувати, яка MOBA є найкращою Кіберспортивні команди. На даний момент відомі назви: Team Spirit, PSG.LGD, Invictus Gaming та Team Secret та інші. Також буде розумно перевірити недавню форму команди, на яку інвестори вкладають гроші.

Посібник зі ставок MOBA
Посібник зі ставок на Battle Royale

Посібник зі ставок на Battle Royale

Ігри Battle Royale — це фантастичні онлайн-ігри для кількох гравців, у яких є ігровий процес «останньої людини», а також тактика виживання, дослідження та збирання сміття. У них беруть участь від десятків до сотень гравців, які борються за славу на карті, що постійно зменшується. Залежно від формату гравці можуть бути поодинці або в командах.

Сьогодні ігри Battle Royale домінують на сцені кіберспорту. Деякі з найбільших ігор Battle Royale включають Fortnite, Call of Duty: Warzone, Apex Legends, PUBG: Поля битви, та Fall Guys Ultimate Knockout, щоб згадати лише кілька.

Як робити ставки на ігри Battle Royale

Ставки на ігри Battle Royale є одними з найпопулярніших форм ставок на кіберспорт. Популярність цих ігор можна пояснити тим, що ігри Battle Royale приваблюють сотні змагань найвищого рівня та значні призові гроші. Два найбільш значущих турніри Battle Royale – це глобальна серія Apex Legends (Apex Legends) і Кубок світу Fortnite (Fortnite). Цікаво, що чемпіонат світу з Fortnite 2019 року зібрав призовий фонд у 30 мільйонів доларів.

Робити ставки на ігри Battle Royale досить легко, якщо учасники ставки знаходять найкращі сайти ставок на Battle Royale eSports і розуміють ігровий процес, ринки та як працюють шанси. Існують різні ринки, на яких можна робити ставки, залежно від сайту ставок і, звичайно, конкретної гри Battle Royale.

Деякі з загальних ринків, з якими повинні бути знайомі гравці, включають прямих переможців матчів, переможців турнірів, спеціальні ставки, накопичувачі, підсумки, переможці карт, результати карт і навіть ставки в грі, інакше відомі як ставки в реальному часі.

Окрім ринків ставок і коефіцієнтів, гравці повинні бути обізнаними з кіберспортивною сценою гри Battle Royale, на яку вони хочуть зробити ставку. Дізнайтеся про найкращі команди у Fortnite, найкращі команди в Apex Legends тощо. Крім того, подивіться на їх нещодавню форму, щоб прийняти найкраще рішення щодо ставок.

Посібник зі ставок на Battle Royale
Посібник зі ставок на FPS

Посібник зі ставок на FPS

Безсумнівно, FPS (шутер від першої особи) — популярний жанр відеоігор. Він заснований на зброї та інших бойових діях з точки зору першої особи. Гравці керують головним героєм у тривимірному просторі. Ігри FPS популярні, оскільки вони створюють справжню атмосферу поля бою завдяки захоплюючій графікі та звуку. Вони також виховують командну роботу та солідарність.

FPS ігри популярні в усьому світі. Battlefield V і Counter-Strike: Global Offensive — дві з найбільших ігор FPS на сьогодні. Інші популярні ігри FPS в кіберспорті включають Call of Duty, Tom Clancy's Rainbow Six Siege (R6), Valorant та Overwatch.

Як робити ставки на FPS ігри

Ігри FPS не тільки великі в сукупних призових фондах; вони також домінують у чартах ставок на кіберспорт. Згідно з останніми статистичними даними, CS: GO лідирує за обсягами ставок багато турнірів протягом року. Також легко робити ставки на ігри FPS, і існує широкий спектр варіантів ставок.

Як і в усіх інших жанрах відеоігор, гравці, які роблять ставки на ігри FPS, повинні розуміти основний ігровий процес і правила, щоб приймати зважені рішення щодо ставок. Також важливо розуміти поточний стан кіберспортивної сцени FPS. Знайдіть час для дослідження, які найкращі команди FPS. На даний момент найкращими командами FPS є Astralis, SEN Sentinels і San Francisco Shock. Також важливо переглянути всі майбутні турніри та змагання.

Ще одна важлива річ, про яку потрібно знати, це доступні ринки ставок. Ігри FPS можуть мати різний ігровий процес та цілі, але більшість варіантів ставок подібні до тих, які гравці можуть знайти в ставках на кіберспорт MOBA та Battle Royale. Деякі з найкращих ринків, на які можна робити ставки, включають переможця турніру, переможця матчу, переможця карти, першої крові та ставки в реальному часі.

Посібник зі ставок на FPS
Посібник зі ставок на спортивне моделювання

Посібник зі ставок на спортивне моделювання

Для ентузіастів традиційних спортивних ставок спортивні симулятори киберспортивних ігор пропонують найкращий досвід, оскільки вони слідують традиційним ставкам на спорт. Як випливає з назви, спортивні симулятори засновані на реальних спортивних іграх, таких як футбол, хокей, автоспорт, баскетбол та американський футбол. Спортивні симулятори не слід плутати з віртуальними видами спорту, оскільки в них грають реальні люди.

Спортивні симулятори популярні у всьому світі. Сцена може похвалитися елітними професійними командами, деякі спонсорують професійні клуби. Вони зображують вищі ліги та змагання та використовують найсучасніші ігрові движки, щоб запропонувати реалістичний ігровий процес та захоплюючу графіку. Деякі з найкращих спортивних симуляторів, на які можна робити ставки, включають FIFA, NBA2K, PES, Madden тощо.

Як робити ставки на спортивні симулятори

Спортивні симулятори приваблюють багатьох гравців, переважно любителів традиційних спортивних ставок. Це тому, що вони схожі на звичайні ставки на спорт з точки зору механізмів ставок. Поки що все добре, ставки FIFA 21 лідирують у жанрі спортивного симулятора за обсягом ставок. Отже, що потрібно знати гравцям про ставки на відеоігри-симулятори?

Перш за все, це пошук надійних сайтів ставок з ринками FIFA, PES і NBA2K. Пам’ятайте, що не всі сайти ставок будуть мати ці ринки. Коли справа доходить до коефіцієнтів ставок і ринків, коефіцієнти представлені в одному з трьох форматів ставок або в усіх форматах, тоді як ринки залишаються такими ж, як у звичайних ставках на спорт.

Однак різниця полягає в командах, на які можна зробити ставку. У традиційних спортивних ставках найкращі команди, на які можна робити ставки, є найуспішнішими за останній час. Однак у ставках на кіберспорт гравцям не варто дивитися на найвідоміші команди в реальному житті. Замість цього вони повинні подивитися на запис професійного гравця eSports. Наприклад, професійний гравець із суперкомандою, як-от ПСЖ, з усіма зірками, може програти кращому професійному гравцеві, який грає із середньою командою з нижчих французьких ліг.

Посібник зі ставок на спортивне моделювання
Посібник зі ставок в РТС

Посібник зі ставок в РТС

RTS, також відома як стратегія в реальному часі, є ще одним популярним жанром відеоігор, на який можна робити ставки. Одним з аспектів, які роблять ці ігри популярними, є загалом швидший характер. Різниця між іграми RTS від ігор із покроковою стратегією (TBS) полягає в тому, що в іграх RTS гравці можуть брати участь у дійстві одночасно.

Існує багато ігор у режимі реального часу, але лише кілька функцій у світі кіберспорту. Стратегічні ігри в реальному часі включають StarCraft II, WarCraft та серію Age of Empires.

Як робити ставки на ігри RTS

Хоча популярність жанру відеоігор RTS сповільнюється, ігри все ще активні на сцені кіберспорту. Отже, що гравці повинні знати про ставки на ігри RTS?

Перш за все, це пошук сайтів ставок з ринками ставок на ігри RTS, наприклад StarCraft II і ринки WarCraft, серед інших. Потім зареєструйтеся в букмекерських конторах, які мають багато подій і найвищі шанси. Гравці також повинні прагнути бути в курсі всіх подій у світі ігор у реальному часі. По-перше, зрозумійте ігровий процес ігор RTS та основні правила. Важливо дізнатися про різні формати турнірів, які використовуються.

Нарешті, перегляньте турнірну таблицю, щоб дізнатися, на які найкращі команди та гравців можна покласти гроші. Для запису, команди постійно змінюють склади, тому обов’язково перевірте останню форму команди, щоб прийняти правильне рішення щодо ставок.

Посібник зі ставок в РТС
Підведенню

Підведенню

Це воно; посібник про те, як робити ставки на кіберспорт. Пам’ятайте, що існують поради та стратегії щодо ставок на кіберспорт, які підвищують шанси на виграш. Крім того, переконайтеся, що перед тим, як зробити цю ставку, перевірте, що говорять експерти у своїх прогнозах!

Підведенню

Останні новини

Як робити ставки на Apex Legends у 2022 році
2022-03-31

Як робити ставки на Apex Legends у 2022 році

Ставки на Apex Legends повільно набувають популярності, оскільки все більше і більше шанувальників шутера з героями Battle Royale роблять ставки на сотні турнірів і змагань по всьому світу. Якщо ставки здаються ідеєю, це те місце, щоб бути. Дізнайтеся все про ставки на Apex Legends 2022, починаючи з основ Онлайн ставки на Apex Legends на найбільші змагання та команди.