Коефіцієнти ставок

Припустимо, ви плануєте почати робити ставки на свої улюблені кіберспортивні ігри, тому розуміння того, як працюють коефіцієнти, стане передумовою для успішних ставок. Було б марно робити ставки на ігри, не враховуючи, яка має вищі шанси на перемогу. Але іноді неможливо визначити, яка команда має вищі шанси на перемогу. Ось тут і з’являються шанси.

Букмекери використовують коефіцієнти для представлення ймовірності події. Коефіцієнти також допомагають гравцям визначити ігри з більшою ймовірністю виграшу. Коли кращики роблять ставки на команди, які люблять перемагати, вони можуть визначити свій потенційний виграш. Але не варто хвилюватися, якщо ви відчуваєте розгубленість. Цей посібник допоможе вам зрозуміти, як працюють коефіцієнти ставок на кіберспорт, щоб ви могли приймати зважене рішення під час ставок.

Які коефіцієнти ставок на кіберспорт?

Які коефіцієнти ставок на кіберспорт?

Оскільки кіберспортивні ігри стають популярними, гравці повинні розуміти, як робити ставки на різні команди. Однак успішні ставки були б можливими, лише якщо вони знають деякі поради щодо ставок на кіберспорт. Однією з найважливіших порад є розуміння того, як працюють коефіцієнти ставок на кіберспорт.

Коефіцієнти ставок на кіберспорт допомагають беттерам визначити події, які мають високу ймовірність настання. Тут у вас є дві ігри з двома можливими подіями після гри. Справа в тому, що одна команда виграє, а інша програє. Хоча обидві команди можуть виграти матч, є одна, яка має вищі шанси на перемогу. Кіберспортивні букмекери використовують різні фактори, як-от історія команд, форма, доступні персонажі, серед іншого, для обчислення шансів.

Однак переконайтеся, що ви ознайомилися з кількома порадами щодо ставок на кіберспорт, щоб дізнатися, як використовувати коефіцієнти для успішних ставок. Якщо можливо, відвідайте інші сайти ставок на кіберспорт, щоб побачити шанси, які вони дали командам, у яких ви зацікавлені в ставках.

Лінійний шопінг допоможе вам знати, що інші букмекери прогнозують щодо гри, і ви можете використовувати цю інформацію, щоб робити успішні ставки. Ви також можете шукати лінійний магазин сайти ставок на кіберспорт це запропонує вам найкращі виплати, якщо ви виграєте. Давайте тепер дізнаємося, як працюють коефіцієнти ставок на кіберспорт.

Які коефіцієнти ставок на кіберспорт?
Пояснення коефіцієнтів ставок на кіберспорт

Пояснення коефіцієнтів ставок на кіберспорт

Як працюють коефіцієнти ставок на кіберспорт?

Коли робите ставки на кіберспортивні ігри, перегляд коефіцієнтів може допомогти отримати корисну інформацію. Коефіцієнти ставок залежать від ймовірності, щоб визначити, яка команда, ймовірно, виграє. Якщо коефіцієнти сприяють результату конкретної команди, у команди є висока ймовірність перемоги. З іншого боку, якщо шанси не сприяють результату команди, у команди низька ймовірність перемоги.

Наприклад, ми можемо використовувати числа, щоб визначити ймовірність перемоги команди. Скажімо, у вас є дві команди, A і B, де команда A має шанси 1/2, а команда B — 2/1. Роблячи ставки, ви знаєте, що команда А має вищу ймовірність перемоги, ніж команда Б. Команда А має 66,7% імовірності виграшу, а команда Б — 33,3% ймовірність перемоги. Однак на суму, яку ви виграєте, коли робите ставку на перемогу даної команди, сильно впливатимуть коефіцієнти.

Букмекери користуються перевагами тих, хто робить ставки, які не цікавляться тим, як коефіцієнти допомагають визначити ймовірність. Ваша улюблена команда може бути аутсайдерами, тому ставка на їхню перемогу буде перевагою для букмекерів. Швидше за все, ваша команда має високі шанси на програш, ніж на перемогу. Ми обговоримо далі, як читати та розуміти коефіцієнти, щоб ви могли робити ставки з розумом.

Пояснення коефіцієнтів ставок на кіберспорт
Види коефіцієнтів на кіберспорт

Види коефіцієнтів на кіберспорт

Коли ви приєднуєтеся до сайтів ставок на кіберспорт, ви, ймовірно, зіткнетеся з коефіцієнтами, які відображаються в різних форматах. Регіон та популярність коефіцієнтів визначать ці формати. Наприклад, більшість букмекерських контор відображають свої коефіцієнти в трьох різних форматах. Є три формати:

  • Десяткові шанси
  • Дробові шанси
  • Американські шанси

Більшість букмекерів вважають за краще використовувати десяткові шанси тому що в більшості країн світу їх легко зрозуміти. Однак сайти ставок у Великобританії та США не використовують десяткові коефіцієнти. Якщо ви з іншого регіону та відвідуєте США чи Великобританію, вам доведеться ознайомитися з їхніми коефіцієнтами ставок, щоб робити ставки.

Коефіцієнти дробу створити найстаріший спосіб відображення шансів. Коефіцієнти дробу використовувалися в азартних іграх і залишаються популярними у Великобританії та Ірландії. При використанні дробових коефіцієнтів для ставок в кіберспортивних іграх дві команди матимуть різні дроби, що представляють ймовірність виграшу. Вам потрібно добре підрахувати, щоб знати свою улюблену команду і виграти, якщо ви робите на неї ставку.

Американські шанси існують у Америка, але іноді ви можете зустріти їх у Канаді. Ви можете виявити, що американські шанси спантеличують, особливо якщо ви приїжджаєте з інших регіонів. Однак, як тільки ви зрозумієте, як вони працюють, ви можете бути здивовані, усвідомивши, що вони найпростіші у використанні.

Давайте тепер дізнаємося, як читати та розуміти три формати ставок на кіберспорт. Ви також навчитеся використовувати коефіцієнти для визначення фаворитів та суми виграшу після ставки.

Види коефіцієнтів на кіберспорт
Як читати коефіцієнти кіберспорту

Як читати коефіцієнти кіберспорту

Десяткові шанси

Використовуючи десяткові коефіцієнти для ставок, ви повинні помножити суму ставки (ставки) на коефіцієнт. Скажімо твоя улюблена команда А має коефіцієнти 2.1. Коли ви робите ставку на перемогу команди А зі ставкою 10 доларів, ваша загальна виплата складе 21 долар.

Ви можете розрахувати ймовірність виграшу, розрахувавши відсоток обох команд. Ви можете отримати відсоток, розділивши одиницю на шанси команди, яку вони помножать на 100. Для команди А відсоток виграшу становить (12,1) x 100=47,6%.

Коефіцієнти дробу

Якщо ваша улюблена команда має коефіцієнт 1/2, і ви робите ставку на 10 доларів на перемогу команди, ваша загальна виплата становитиме (2÷1) x 10 доларів = 20 доларів. Щоб знайти відсоток перемог вашої улюбленої команди, ви берете чисельник, ділите на загальну суму чисельника і знаменника і помножуєте результати на 100. Наприклад, відсоток перемог вашої улюбленої команди становить (1÷3) x 100=33,3%

Американські шанси

Американські шанси мають додатні або негативні непарні числа. Наприклад, ваша команда може мати коефіцієнт +200. Це означає, що якщо ви поставите 100 доларів, ви отримаєте виплату в розмірі 200 доларів, коли команда виграє. При несприятливих коефіцієнтах відображені цифри означають суму, яку ви готові зробити, щоб виграти 100 доларів. Наприклад, якщо ваша команда мала коефіцієнти -200, сума ставки становитиме 200 доларів, щоб виграти 100 доларів.

Як читати коефіцієнти кіберспорту
Як працюють різні коефіцієнти на кіберспорт

Як працюють різні коефіцієнти на кіберспорт

Коли ви навчаєтеся робити ставки на кіберспорт, вам потрібно зрозуміти, як працюють коефіцієнти на кіберспорт. Давайте проаналізуємо різні ігри, щоб дізнатися, як працюють їхні шанси.

MOBA

Ігри MOBA (Multiple Online Battle Arena) мають три значні відображення шансів. Коефіцієнти можуть відображатися на сайтах ставок у десятковому, дробовому або американському форматах. Забезпечити вас зрозуміти турнір та учасників, перш ніж робити ставки.

Різні формати, які використовуються для відображення коефіцієнтів, впливатимуть на те, як ви ставите. Якщо ви використовуєте американську версію, вам потрібно зрозуміти різницю між двома коефіцієнтами, які мають позитивний і негативний знак. Ви можете використовувати три формати, щоб визначити ймовірність перемоги вашої команди.

Королівська битва

Роблячи ставки на Battle Royale, ви повинні розробити стратегію, яка допоможе вам виграти. Ви розглядаєте команду або гравця, який має послужний список перемог у кількох іграх. Доступні шанси допоможуть вам дізнатися, яка команда або гравець має вищий відсоток виграшу. Тут ви знайдете коефіцієнти, які відображаються в трьох форматах – десятковому, дробовому та американському.

Ігри Battle Royale — це CoD: Warzone і PUBG.

Якщо ви перебуваєте у Великобританії, робите ставки на Battle Royale, ваші шанси відображатимуться у дробових форматах. Наприклад, якщо ви робите ставку на a Call of Duty: Warzone гри, дві команди, які гратимуть, відображатимуть коефіцієнти у дробовому форматі. Залежно від вашого регіону коефіцієнти також можуть відображатися в десятковому або американському форматі.

FPS

Ігри-шутери від першої особи (FPS) мають коефіцієнти, які відображаються в трьох форматах. Роблячи ставки на ігри FPS, подумайте про пошук ігор з найкращими коефіцієнтами та високим відсотком виграшу. Ви можете робити ставки на ігри FPS, такі як Battlefield, Call of Duty: Warzone, Team Fortress 2, Доблестний, серед кількох інших.

Спортивні ігри

Під час ставок на кіберспортивні спортивні ігри найпопулярнішою грою є кіберспортивна гра FIFA. Добре те, що якщо ви ентузіаст FIFA, вам сподобається робити ставки на eFIFA, оскільки дивне зображення подібне до справжнього футболу. Роблячи ставки, шукайте команди з конкурентними якостями.

Ви побачите, що коефіцієнти відображатимуться в трьох форматах залежно від вашого регіону. Якщо ви хочете знати, яка команда має вищі шанси на перемогу, непарний дисплей допоможе вам добре. Ви також можете зробити свої підрахунки, щоб дізнатися суму, яку ви виграєте після ставки на певну команду.

РТС

Стратегія реального часу (RTS) включає кілька ігор, у тому числі Епоха імперій II або Starcraft II. Відображення коефіцієнтів залежить від ігор і регіонів, де учасники ставок мають доступ до них.

Учасники ставок можуть знайти коефіцієнти, які відображаються в десятковому, дробовому або американському форматах. Треба дуже цікавитися коефіцієнтами, оскільки вони можуть знати команди чи гравця з високою ймовірністю виграти. Коефіцієнти також допоможуть ліпшерам визначити свої виплати в разі перемоги їхнього фаворита.

Як працюють різні коефіцієнти на кіберспорт

Останні новини

Посібник зі ставок на кіберспорт FIFA eWorld Cup 2022
2022-04-28

Посібник зі ставок на кіберспорт FIFA eWorld Cup 2022

Однією з довгоочікуваних кіберспортивних подій цього року є FIFA eWorld Cup 2022, найпрестижніший турнір на кіберспортивній сцені FIFA. Так, є багато інших турнірів FIFA, на які можна робити ставки, але вони не привертають впливу, який приносить FIFA eWorld Cup. У цій статті гравці можуть дізнатися все, що потрібно знати про цей майбутній турнір.