Your eSports Betting Guide

Індустрія кіберспортивних ігор набуває значної популярності протягом останніх двох-трьох років. Однією з головних причин зростання популярності є пандемія Covid-19, яка вразила світ. Пандемія призвела до скасування численних основних спортивних заходів. Таким чином, кіберспорт став найпопулярнішим варіантом, оскільки протягом цього часу події могли тривати онлайн. Багато гравців також перейшли на киберспорт, оскільки ринки ставок на спорт скорочувались.

Багато гравців і гравців все ще відносно новачки в ставках на кіберспорт. Однак крива навчання може бути трохи стрімкою і може мати дуже високі витрати для гравців. Замість того, щоб гравці з’ясовувати все на ходу, поки їхні гроші на кону, вони можуть використовувати посібники зі ставок на кіберспорт.

Найкращі посібники зі ставок на кіберспортВиди направляючихГлосарій ставок на кіберспорт
Beginner's Guide

Останніми роками популярність кіберспорту зростає невибаглими темпами. Насправді, кіберспортивні турніри зараз вигідно конкурують із основними спортивними подіями. Бажаєте робити ставки на кіберспорт? Якщо ви відповісте так, то цей посібник надасть вам всю необхідну інформацію, щоб ви могли зробити першу ставку на професійний матч League of Legends, StarCraft II, Dota 2 або будь-який інший киберспортивний захід, який вам подобається. 

Показати більше...
Esports Game Genres

Приблизно десять років тому ніхто не міг уявити, що змагальні види спорту вийдуть за межі традиційних спортивних заходів. Оскільки кіберспортивні ігри захоплюють ігрову індустрію штурмом, немає сумнівів, що ці ігри можуть вигідно конкурувати зі звичайними видами спорту. Але що таке кіберспортивна гра? Які існують жанри кіберспорту? Чому для ставок важливо знати їх?

Показати більше...
Find the Best Sites

Ринок кіберспорту зазнав астрономічного зростання за останні кілька років (це 2022 рік), а дохід, отриманий від індустрії, з кожним роком сягає історичного максимуму. Глобальна аудиторія кіберспорту також надзвичайно зросла, і зараз сотні мільйонів переглядають кіберспортивні турніри. Фактично, очікується, що кількість переглядів кіберспорту досягне 0,5 мільярда до 2024 року, як повідомляє Асоціація споживчих технологій. 

Показати більше...
Find the Perfect Bonus

Зростаюча популярність кіберспортивних ігор призвела до того, що букмекери використовують різні стратегії, щоб підтримувати мотивацію гравців. Використання бонусів, безсумнівно, стало невід’ємною частиною маркетингу кіберспорту. Оскільки індустрія онлайн-ігор стає жорсткою конкуренцією, залишається очевидним, що гравці кіберспорту мають ще більше шансів отримати найкращі бонуси.

Показати більше...
Skin Betting

Щоб зрозуміти, що таке ставки на скіни, гравцям спочатку потрібно знати, що таке скіни. Скін — це фрагмент коду у відеогрі, по суті, призначений для зміни зовнішнього вигляду персонажа або аватара відеоігри, не додаючи чи применшуючи їхні здібності. Щоб змінити одяг персонажа, зачіску чи інший аспект його зовнішнього вигляду, гравці можуть використовувати файли шкіри. 

Показати більше...
Terminology

Жаргон відноситься до спеціальних виразів, фраз або слів, які використовуються в певній галузі чи професії, наприклад, юриспруденція, спорт, медицина, бізнес тощо. Зазвичай жаргон розуміють користувачі в цій конкретній області; це важко зрозуміти іншим людям. Тим не менш, жаргон кіберспорту є окремою сферою, і він має широкий спектр фраз і термінологій, які використовуються учасниками ставок і геймерами. І хоча деякі з цих термінологій є специфічними для гри, інші є загальними.

Показати більше...
Коефіцієнти ставок

Припустимо, ви плануєте почати робити ставки на свої улюблені кіберспортивні ігри, тому розуміння того, як працюють коефіцієнти, стане передумовою для успішних ставок. Було б марно робити ставки на ігри, не враховуючи, яка має вищі шанси на перемогу. Але іноді неможливо визначити, яка команда має вищі шанси на перемогу. Ось тут і з’являються шанси.

Показати більше...
Роз’яснення щодо ставок

Згідно з записами, перший офіційний конкурс відеоігор відбувся 19 жовтня 1972 року. Матч був заснований на відеогрі під назвою Spacewar і проходив у Стенфордському університеті. Вона отримала назву Міжгалактичної космічної війни Олімпіади. Призом була річна підписка на Rolling Stone, яку виграли Брюс Баумгарт, Товар і Роберт Е Маас.

Показати більше...

Стратегія ставок

Найкращі посібники зі ставок на кіберспорт

Найкращі посібники зі ставок на кіберспорт

Існують також посібники зі ставок для досвідчених або досвідчених гравців, які бажають покращити свої стратегії. Посібники доступні майже для всіх видів кіберспорту, які пропонуються на сайтах азартних ігор.

Слід зазначити, що не всі посібники зі ставок на кіберспорт ефективні для всіх. Деякі навіть можуть мати оманливу інформацію. Таким чином, для гравців важливо отримувати свої посібники лише з авторитетних джерел. Гравці також мають бути вибірковими щодо того, якому керівництву слідувати.

Дослідження стане в нагоді при виборі найкращих посібників з кіберспорту. Різні кіберспортивні події зазвичай пропонують різноманітні ставки на одну гру чи турнір. Вибір правильного може бути дещо заплутаним, особливо для новачків. Деякі учасники ставок можуть навіть не знати про деякі типи ставок, які підходять для їхніх стратегій ставок. Хороша дослідницька робота може допомогти гравцеві вибрати ставки, які найімовірніше принесуть позитивний результат.

Посібники з кіберспорту також можуть допомогти гравцям робити кращі прогнози. Це тому, що це дозволяє гравцям дізнатися більше про команди або гравці. Це включає в себе історію їх виконання та поточну форму. Така інформація може допомогти покращити рішення щодо ставок.

Читання посібників є важливою частиною зусиль будь-якого гравця з належної обачності. Посібники зі ставок на кіберспорт не лише надають загальну інформацію, але й допомагають гравцям виробляти ефективні стратегії ставок. Знання більше про кіберспортивні команди чи гравців та їхні результати полегшує формулювання нових стратегій, особливо як і коли робити ставки.

Причини використовувати посібник під час ставок на кіберспорт

Ставки на кіберспорт можуть бути досить складними, не кажучи вже про знання правильних ставок. Посібники особливо корисні для новачків, які не мають чіткого уявлення про те, як робити ставки на кіберспорт.

Ще одна головна причина – економія часу. Використання посібника зі ставок може звести до мінімуму час, який гравці витрачають на дослідження. Їм потрібно лише слідувати тому, що написано в посібнику. Однак вони повинні переконатися, що вони використовують надійні посібники зі ставок з надійних джерел.

Посібники зі ставок на кіберспорт також можуть стати в нагоді для людей, які нічого не знають про кіберспорт або ставки загалом. Іншими словами, посібники зі ставок на кіберспорт можуть допомогти закрити нестачу знань.

Найкращі посібники зі ставок на кіберспорт
Види направляючих

Види направляючих

Існує чотири основних типи посібників зі ставок на кіберспорт, кожен з яких пропонує різні переваги. Нижче наведено короткий опис кожного з них.

 • Інструкції: Інструкції, як правило, розроблені, щоб допомогти кращим пройти загальний процес пошуку та розміщення ставки. Зазвичай вони мають покроковий формат. Наприклад, гравець, який не знає, як отримати доступ до розділу кіберспорту на сайті ставок або зробити ставки на кіберспортивну гру, може звернутися до інструкцій.
 • Посібники зі стратегії: Як випливає з назви, посібники зі стратегії розроблені, щоб допомогти гравцям вибрати ефективні стратегії ставок на кіберспорт. Безліч різних стратегій ставок для кіберспорту ускладнює вибір правильних, а стратегії мають важливе значення.
 • Пояснення: Пояснення — це посібники, призначені для надання інформації. Вони покликані допомогти гравцям краще зрозуміти все, що стосується ставок на кіберспорт. Потім гравці можуть використовувати знання для прийняття більш обґрунтованих рішень щодо ставок.
 • Посібники з шансами: Посібники з кіберспортивних шансів розроблені, щоб допомогти гравцям зрозуміти шанси, які пропонуються для кіберспортивних ігор. Посібники також можуть допомогти їм зрозуміти, як вони можуть поєднувати шанси, а також переваги та ризики поєднання шансів. Посібники з коефіцієнтами також можуть допомогти гравцям вибрати правильні шанси.
Види направляючих
Глосарій ставок на кіберспорт

Глосарій ставок на кіберспорт

 • Ставка на 3: Це популярний формат в кіберспорті, в якому виграшна ставка визначається в три раунди або карти. Гравець або команда, яка виграє два раунди або карти, стає переможцем.
 • Букмекер: Букмекер - це неофіційний термін для букмекерської контори. Також можна використовувати букмекерську контору або оператор ставок на спорт.
 • Ексклюзивна киберспортивна букмекерська контора: Це стосується букмекера, який пропонує лише ставки на кіберспорт. Букмекер не робить ставок на будь-які звичайні види спорту.
 • банкролл: Банкрол — це гроші гравців на їхніх рахунках для ставок, які вони можуть використовувати для ставок на свій розсуд.
 • Випадковий гравець: Випадковий гравець - це гравець, який робить ставки в основному для розважальних цілей і не використовує жодних стратегій під час ставок.
 • Ставка на першу кров: Тип ставки, унікальний для онлайн ставки на кіберспорт у якому гравці можуть зробити ставку на те, яка команда чи гравець завдасть перше вбивство у стрілянині чи бою.
 • Якщо ставки: Це спеціальні види ставок, які діють лише при виконанні різних заздалегідь визначених умов.
 • Ставки в грі: Це коли гравець робить ставку на матч після того, як він уже почався. Доступність таких ставок зазвичай часто змінюється під час гри, як і коефіцієнти.
 • Ставка на переможця карти: Це ставка на перемогу команди на окремій карті у відповідному кіберспортивному матчі.
 • Наступна ставка на вбивство: Ставка на кіберспорт, яка робиться на команду, яка забитиме «наступне вбивство» у відповідній кіберспортивній грі.
 • Ніяких дій: Ринок або відбір анульовано, що призводить до того, що всім гравцям відшкодовується заробітна плата.
 • Пряма ставка: Це ставка на результат а змагання або турнір в цілому.
 • Ставки на скіни: Незвичайний тип ставок на кіберспорт, у якому гравці роблять ставку на свої предмети в кіберспорті.
 • Вартість ставки: Це ставка з більш імовірним результатом, ніж припускають її шанси, як правило, згідно з розумінням гравця.
 • Формат коефіцієнтів: Таким чином подаються шанси, наприклад у десятковому, дробовому чи грошовому форматі.
Глосарій ставок на кіберспорт