Отримайте свій кіберспорт Бонусні коди 2023

Ставки на кіберспорт є відносно новим явищем, але багато людей виграли великі суми грошей, зробивши ставки на ігри, починаючи від Dota 2 і League of Legends до CS:GO і Valorant. Промо-код сайту для ставок на кіберспорт, також відомий як промо-код, — це код, що складається з букв або цифр, які гравці можуть ввести в рекламне поле на сайті ставок, щоб отримати якийсь спеціальний стимул. Промо-код букмекерської контори, як правило, використовується букмекерами як стратегія залучення, щоб допомогти залучити нових клієнтів і може допомогти вам розпочати роботу зі ставками на кіберспорт.

Отримайте свій кіберспорт Бонусні коди 2023
Де знайти промокоди на сайтах ставок на кіберспорт

Де знайти промокоди на сайтах ставок на кіберспорт

Багато сайтів ставок прямо не публікують промо-коди на своїх веб-сайтах, але існують методи пошуку найкращих доступних промо-кодів.

Один із способів — просто ввести в Google вибраний сайт ставок разом із словами промо-код. Це один із найнадійніших методів пошуку промо-коду, який ви шукаєте. Ви також можете включити свій улюблений кіберспорт у пошуковий запит, щоб отримати унікальні та незвичайні промо-коди.

Наприклад, шанувальник League of Legends шукає «Промокод 1xBet League of Legends Worlds», щоб знайти рекламну пропозицію, яку вони шукають. Не забувайте використовувати промокоди лише з надійних і безпечних сайтів, наприклад 1xBet, Betsson і Betsafe, серед інших.

Де знайти промокоди на сайтах ставок на кіберспорт
Як працюють промокоди

Як працюють промокоди

Отримання промо-коду для ставок на кіберспорт — це лише половина справи; Ви також повинні використовувати його правильно, щоб отримати користь. Це не складне завдання, але воно потребує кількох етапів.

Кожен сайт має власний набір правил і критеріїв, які викладені в бонусних T&C. Важливо ознайомитися з умовами промокоду чи будь-якого іншого Кіберспортивний бонус в цьому відношенні. Умови бонусів часто містять важливу інформацію, як-от дозволені способи оплати, мінімальні шанси, на які ви повинні робити ставки, вимоги до ставок тощо. Ігноруйте їх на свій страх і ризик.

Якщо ви шукаєте промо-код, зазвичай вам буде запропоновано ввести спеціальний або унікальний код під час реєстрації або під час здійснення першого депозиту. Наприклад, якщо у вас є промо-код «Worlds100» для входу, ви повинні перейти на веб-сайт, зареєструватися як новий гравець і ввести «Worlds100» в області, наданій, коли запитають промо-код.

Інші акції, швидше за все, вимагатимуть від вас ввести код під час депозиту або на конкретній бонусній сторінці.

Як користуватися промокодами

Вибраний вами сайт ставок на кіберспорт, а не кіберспорт, керує вашими витратами бонус за реєстрацію. Однак, залежно від типу, який ви придбаєте, існують тактики ставок на кіберспорт, які можуть допомогти вам максимально використати свій промокод.

Як працюють промокоди
Поради та рекомендації щодо безкоштовних ставок

Поради та рекомендації щодо безкоштовних ставок

Якщо промо-код для пропозиції збігу депозиту, він відповідатиме вашому першому депозиту до певної суми. Бонусний кредит зазвичай зараховується на ваш рахунок, коли ви виконали певні вимоги щодо ставок. Це може допомогти вам диверсифікувати ваші ставки, оскільки вони забезпечують додаткові кошти.

Ці додаткові кошти можуть дозволити вам робити ставки на команди або гравців, на яких ви зазвичай не ставите, або навіть ризикувати робити ставки на аутсайдерів у гонитві за більшими виграшами. Якщо ставка виграє, ви можете виграти багато, але якщо ви програєте, віднімаються лише ваші бонусні кошти.

Якщо у вас є промо-код для безризикових ставок, ви зможете зробити свою першу ставку за допомогою платформи та отримати кредит для ставок, який дорівнює частині або всьому вашому початковому депозиту. Наприклад, 100-відсоткова безризикова ставка в розмірі до 250 доларів США присудить клієнту 250 доларів, які будуть використані для однієї або кількох безкоштовних ставок, якщо їх перша кваліфікована ставка є програшною.

Це може допомогти вам зрозуміти кіберспорт, на який ви робите ставки, особливо якщо ви новачок у кіберспорті або ставках на кіберспорт загалом. Безризикові ставки також вигідні, якщо твоя улюблена команда провів кілька хитких ігор і грає не на весь свій потенціал. Деякі промокоди призначені для посилених ставок. Збільшені ставки подібні до підвищених шансів для учасника або команди. Наприклад, ви можете натрапити на підвищену ставку для гравця, який підвищує їх +200 до +300, збільшуючи виплату, якщо ваша ставка виграє.

Це одні з найбільш затребуваних промо-кодів, особливо серед досвідчених гравців, які впевнені у своїх талантах робити ставки. Наприклад, дехто передбачав, що DAMWON Gaming переможе EDG у LoL Worlds 2021. Однак, якщо досвідчений гравець вірить, що EDG виграє, незважаючи на те, що він не буде очікуваним чемпіоном, промо-код із збільшеною ставкою на EDG буде вишенькою на вершині їхнього прогнозований прибуток.

Існують також сезонні пропозиції або пропозиції, пов’язані з подіями, наприклад промокоди для Ліга Call of Duty, DreamHack події, чемпіонати світу з електронного спорту, Чемпіонат світу з League of Legends, Кубок Fortnite, і так далі.

Ці промо-коди ідеально підходять для гравців, які є фанатами та дивляться ігри перед великими подіями, оскільки вони можуть робити розумні ставки на основі попередніх результатів команди чи окремої особи, її форми та стану. Для них отримання промо-кодів на ці події є безсумнівним способом збільшити свій банкролл.

Сезонні або специфічні промо-коди особливо корисні для гравців, які просто люблять робити ставки на великі події, навіть якщо вони новачки в грі. Ці коди можуть допомогти їм почати робити ставки на ці кіберспорти, оскільки деякі промо-коди можуть діяти як сітка безпеки, якщо їхні ставки проваляться.

Поради та рекомендації щодо безкоштовних ставок
Відповідальна гра

Відповідальна гра

Розглядайте азартні ігри виключно як вид дозвілля. Ви повинні бути готові втратити гроші і розуміти ці втрати як неминучий елемент гри. Це, безсумнівно, правильний спосіб азартних ігор.

Очікування або вимога виграшу, як правило, є причиною проблем з азартними іграми. Коли ці гравці програють, вони можуть розчаруватися або нервувати, що спонукає їх ризикувати більше грошей, намагаючись відшкодувати свої втрати. Це може викликати жахливий ефект доміно, який швидко загострюється.

Відкладіть певну суму грошей, яку ви готові втратити в будь-який момент. Якщо ви встановлюєте і дотримуєтеся своїх обмежень, ви зможете насолоджуватися азартними іграми, ніколи не потрапляючи в проблеми. Контролюйте кількість часу, який ви витрачаєте на азартні ігри так само, як ви обмежуєте, скільки грошей ви витрачаєте. Азартні ігри у вільний час прийнятні, якщо ви можете собі це дозволити, але вони не повинні захоплювати ваше життя.

Не бійтеся підійти до когось, якщо ви знаєте або підозрюєте, що азартні ігри стають для вас проблемою. Соромитися нема чого, а спроби самостійно впоратися з проблемою марні. Деякі групи можуть допомогти вам, якщо вам не зручно вирішувати свої труднощі з друзями чи родиною.

Відповідальна гра